Zamknij

House of Cards 6. sezon - data premiery na Netflix [ZWIASTUN, PLAKAT]

Redakcja
31.10.2018 15:33
House of Cards 6. sezon - data premiery na Netflix [ZWIASTUN, PLAKAT]
fot. Facebook / Netflix

Data premiery 6. sezonu "House of Cards" została oficjalnie ogłoszona! Nowe odcinki pojawią się już jesienią w 2018 roku. Sprawdzamy szczegóły, a także plakat i zwiastun ostatniego sezonu serialu na Netflix.

6. sezon "House of Cards" - kiedy premiera i zwiastun ostatniego sezonu serialu na Netflix? Sprawdzamy potwierdzone informacje, datę premiery i szczegóły dotyczące ostatniego sezonu "House of Cards".

"House of Cards" 6. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Oficjalna data premiery 6. sezonu "House of Cards" została zapowiedziana na koniec 2018 roku. Nowe odcinki na Netflix będzie można oglądać już od piątku, 2 listopada. Zgodnie z zapowiedziami, będzie to ostatni sezon serialu. Szósty sezon ma być krótszy niż poprzednie i składać się będzie z ośmiu, a nie jak dotychczas - trzynastu odcinków.

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

6. sezon "House of Cards" - ZWIASTUN, plakat

Oficjalny zwiastun 6. sezonu "House of Cards" został opublikowany na początku września. Już w marcu 2018 roku mogliśmy obejrzeć pierwszą krótką zapowiedź serialu. Na początku sierpnia na oficjalnym koncie Netflix Polska na Facebooku pojawiła się kolejna zapowiedź nowych odcinków - tym w formie plakatu, który ujawnił także datę premiery 6. sezonu "House of Cards". Jak widać, w roli głównej zobaczymy tym razem Robin Wright jako Prezydent Stanów Zjednoczonych.

» House of Cards: sezon 6. – trailer serii już bez Franka Underwooda

Do obsady dołączyli nominowani do Oscara Diane Lane oraz Greg Kinneare, a także Cody Fern. W ostatniej odsłonie, obok Robin Wright, powrócą również: nominowany do nagrody Emmy Michael Kelly, Jayne Atkinson, nominowana do Oscara Patricia Clarkson, nominowana do Emmy Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver.

» House of Cards sezon 6. - gdzie oglądać S06E01 online i kiedy premiera?

RadioZET.pl/KP