Zamknij

House of Cards sezon 6. - gdzie oglądać S06E01 online i kiedy premiera?

Redakcja
02.11.2018 12:00
House of cards 6. sezon - gdzie oglądać S06E01 online i kiedy premiera?
fot. Facebook / House of cards

Gdzie oglądać "House of Cards" 6. sezon i kiedy premiera nowych odcinków? Fanom serialu, którzy niecierpliwie czekają na nowe odcinki, przypominamy wszystkie najważniejsze informacje na temat produkcji.

6. sezon House of Cards - gdzie oglądać S06E01 online? Kiedy premiera nowych odcinków ostatniego sezonu serialu? Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

House of Cards sezon 6. - gdzie oglądać S06E01 online?

Nowe odcinki 6. sezonu House of Cards online będzie można oglądać na Netflix. Zgodnie z zapowiedziami, będzie to ostatni sezon serialu. Szósty sezon ma być krótszy niż poprzednie i składać się będzie z ośmiu, a nie jak dotychczas - trzynastu odcinków. 

Co zobaczymy w nowym sezonie? Namiastką jest trailer, który pojawił się w sieci na początku września. Widzimy w nim Claire Underwood stojącą nad grobem męża. To ona będzie teraz główną postacią produkcji. Zapowiedzią tego było już samo zakończenie poprzedniego sezonu. Ostatnie słowa, które tam padły, wypowiedziane zostały właśnie przez Claire. Kobieta mówi krótko: "Teraz moja kolej".

W trailerze widzimy Claire stojącą nad grobem męża i wypowiadającą słowa: "Powiem ci jedno, Francis. Gdy już mnie pochowają, to nie w ogródku. A gdy przyjdą złożyć hołd, będą musieli stać w kolejce" - dodaje i pewnym, chłodnym wzrokiem spogląda widzom wprost w oczy.

» House of Cards: sezon 6. – trailer serii już bez Franka Underwooda

Kiedy premiera 6. sezonu House of Cards?

Oficjalna data premiery 6. sezonu "House of Cards" została zapowiedziana na koniec 2018 roku. Nowe odcinki będzie można oglądać na Netflix już od piątku, 2 listopada.

» House of Cards 6. sezon - data premiery na Netflix [ZWIASTUN, PLAKAT]

W szóstym sezonie "House of Cards" znów zobaczymy laureatkę Złotego Globu i nominowaną do nagrody Emmy - Robin Wright. U jej boku pojawią się także Michael Kelly, Diane Lane, Greg Kinnear, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Cody Fern, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott and Boris McGiver. Zabraknie natomiast dotychczasowego głównego bohatera, Franka Underwooda, w którego wcielał się Kevin Spacey.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/KP