Zamknij

Huragan Dorian - online na żywo. Jak sprawdzić, gdzie się teraz znajduje? [MAPA LIVE, RADAR]

Jolanta Waligóra
03.09.2019 11:55
Huragan Dorian - online na żywo. Jak sprawdzić, gdzie się teraz znajduje? [MAPA LIVE, RADAR]
fot. AP/Associated Press/East News

Huragan Dorian uderzył w Bahamy, a teraz zbliża się do Stanów Zjednoczonych. Żywioł sieje ogromne spustoszenie - niszczy domy, wyrywa drzewa i wywołuje powodzie. Prezydent USA Donald Trump ostrzega mieszkańców i apeluje o maksymalną ostrożność. Poniżej zbieramy najważniejsze informacje na temat niszczycielskiego żywiołu oraz zamieszczamy mapę huraganu Dorian live. 

Huragan Dorian - live i online na żywo. Jak sprawdzić, gdzie się teraz znajduje? Jakie mogą być jego skutki? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy wszystko o Huraganie Dorianie i zamieszczamy mapę na żywo.

Huragan Dorian LIVE - gdzie znaleźć mapę online? [NA ŻYWO]

Huragan Dorian na żywo i trasę niszczycielskiego żywiołu można śledzić m.in. za pośrednictwem strony internetowej windy.com. Warto także obserwować oficjalne komunikaty m.in. na Twitterze, gdzie na bieżąco publikowane są najświeższe informacje. Dodatkowo radar Huraganu Dorian online można znaleźć także w serwisie Youtube. Poniżej zamieszczamy szczegółowe mapki oraz wideo, które pozwala śledzić żywioł oraz jego prawdopodobną trasę.

Huragan Dorian - co wiadomo i jakie jest zagrożenie?

Huragan Dorian od kilku dni sieje spustoszenie. Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC) ocenia, że Dorian może być porównany tylko do huraganu, jaki nawiedził ten region w Święto Pracy w 1935 roku. Był on najsilniejszy wśród wszystkich kataklizmów, jakie dotknęły USA od czasu, gdy prowadzone są pomiary.

Huragan Dorian uderzył w USA. Ewakuacja w dwóch stanach

Huragan Dorian uderzył w Bahamy, a teraz zbliża się do Stanów Zjednoczonych. Władze stanów Georgia i Karolina Płd. zarządziły ewakuację wybrzeży. Rozpocznie się ona w poniedziałek w południe.

Żywioł sieje ogromne spustoszenie - niszczy domy, wyrywa drzewa i wywołuje powodzie. Prezydent USA Donald Trump ostrzega mieszkańców i apeluje o maksymalną ostrożność. Huragan Dorian osiągnął najwyższą, piątą kategorię w skali Saffira-Simpsona. Wieje z prędkością blisko 300 km/h i wywołuje ponad 7-metrowe fale. W internecie można znaleźć wiele zdjęć, które ukazują skutki niszczycielskiego żywiołu, jakim jest Huragan Dorian.

RadioZET.pl/JW