Zamknij

I Am Not Okay With This - premiera i obsada. O czym będzie nowy serial Netflixa?

Jolanta Waligóra
12.06.2019 14:41
I Am Not Okay With This - premiera i obsada. O czym będzie nowy serial Netflixa?
fot. Instagram.com/netflix

"I Am Not Okay With This" to nowy serial twórcy "End of the F *** ing World" i producentów "Stranger Things", który będzie można oglądać w przyszłym roku na platformie Netflix. W roli głównej wystąpi Sophia Lillis, aktorka znana m.in. z "Ostrych przedmiotów". Kiedy premiera "I Am Not Okay With This" i co warto wiedzieć? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

"I Am Not Okay With This" - NETFLIX: kiedy premiera nowego serialu twórcy "End of the F *** ing World"? Kto zagra? O czym będzie opowiadał? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o serialu "I Am Not Okay With This".

I Am Not Okay With This - kiedy premiera i kto w obsadzie serialu?

Informacje na temat tego, kiedy serial "I Am Not Okay With This" pojawi się na platformie Netflix, budzą chyba największe zainteresowanie. Premiera nowego serialu Netflixa zaplanowana jest na 2020 rok, jednak dokładana data nie została jeszcze ujawniona. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco. Wiadomo jednak, że serial "I Am Not Okay With This" będzie składał się z ośmiu 30-minutowych odcinków. Zdjęcia do produkcji wystartowały w poniedziałek, 10 czerwca w Pittsburghu.

W roli głównej wystąpi Sophia Lillis, aktorka znana m.in. z "Ostrych przedmiotów". Ponadto w obsadzie "I Am Not Okay With This" znaleźli się m.in. Wyatt Oleff, Sofia Bryant, Kathleen Rose Perkins, Aidan Wojtak-Hissong i Richard Ellis.

Serial I Am Not Okay With This - o czym będzie?

"I Am Not Okay With This" oparty jest na powieści graficznej Charlesa Forsmana, który jest autorem komiksowego pierwowzoru "The End of the F***ing World". W serialu poznamy losy Sydney (Sophia Lillis), czyli nastolatki, która próbuje się odnaleźć w szkolnej rzeczywistości, jednocześnie borykając się z niełatwą sytuacją rodzinną, seksualnością oraz tajemniczymi zdolnościami, które zaczynają się w niej budzić. Nastolatka odkrywa bowiem, że posiada moc telekinetyczną, która może wkrótce okazać się dla niej problematyczna.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW