Zamknij

IGTV - co to jest, jak korzystać i w jaki sposób działa? [INSTAGRAM TV]

Redakcja
25.06.2018 14:56
IGTV - co to jest, jak korzystać i w jaki sposób działa? [INSTAGRAM TV]
fot. Reporters / STG/REPORTER/EASTNEWS

IGTV to nowa aplikacja Instagrama, która pozwala na dodawanie dłuższych materiałów wideo. W jaki sposób działa i jak z niej korzystać? Wyjaśniamy i sprawdzamy, czym jest Instagram TV.

IGTV - co to jest, jak korzystać i w jaki sposób działa? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Jak usunąć konto na Instagramie? «

IGTV - co to za aplikacja i w jaki sposób działa? [WYJAŚNIENIE]

Niedawno Instagram przedstawił swoją nową aplikację - IGTV. Pozwala ona zarówno na dodawanie filmików w pionie, udostępnianie ich, jak i i na oglądanie materiałów wideo naszych znajomych. Podstawową różnicą między nową aplikacją Instagram TV a znanym już wszystkim Insta Stories, jest długość dodawanych filmików. Wideo może trwać nawet do godziny! Reguła ta tyczy się jednak wyłącznie filmików wysłanych z komputera, na telefonie limit ten zmniejszony jest do 10 minut. Dodatkową zmianą jest to, że na IGTV jest możliwość przewijania filmów, czego wcześniej nie można było robić.

Zagłosuj

Podoba Ci się nowa aplikacja IGTV?

Liczba głosów:

Instagram TV - jak korzystać z aplikacji?

Instagram TV dostępny jest zarówno dla użytkowników posiadających urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Zamieszczanie oraz udostępnianie materiałów wideo jest bardzo proste i podobne do dodawania zdjęć czy Stories. Jeśli nasz znajomy udostępni wideo IGTV, to platforma przyśle nam o tym specjalne powiadomienie. Wystarczy jedynie w nie kliknąć.

 Aplikacja Instagram TV dostępna jest bezpłatnie w App Store oraz Google Play. 

RadioZET.pl/JW