Zamknij

IKEA Blue City: data otwarcia - kiedy nowy sklep w Warszawie? Informacje

Redakcja
22.10.2018 11:33
IKEA Blue City: data otwarcia - kiedy nowy sklep w Warszawie? Informacje
fot. MICHAL WOZNIAK/EASTNEWS

Kiedy otwarcie IKEA w Blue City? Data jest już znana! Nowy sklep w Warszawie zostanie otwarty jeszcze w październiku 2018 roku. Jak będzie wyglądał i co w nim znajdziemy? Najważniejsze informacje opublikowaliśmy w tym artykule.

IKEA w Blue City - kiedy otwarcie nowego sklepu w Warszawie? Jak będzie wyglądał? Co w nim znajdziemy? Sprawdzamy informacje o otwarciu IKEI w Blue City.

» Galeria Młociny: sklepy, adres, kiedy otwarcie - najważniejsze informacje «

IKEA Blue City: data otwarcia. Kiedy nowy sklep w Warszawie?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy szukają informacji na temat dokładnej daty otwarcia IKEI w Blue City. Nowy sklep w Warszawie zostanie otwarty we wtorek, 23 października. Z kolei dzień wcześniej IKEA zostanie udostępniona m.in. dla mediów. W piątek natomiast, 19 października, szwedzki sklep zostanie otwarty na tzw. próbę. Tego dnia pracownicy nowego salonu IKEI będą mogli go przetestować i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Przypominamy, że IKEA w Blue City będzie trzecim salonem w Warszawie. Pozostałe sklepy zlokalizowane są w Jankach (plac Szwedzki 1) oraz na Targówku (Malborska 51). W styczniu 2019 roku ruszą także prace nad IKEĄ na Woli (ul. Połczyńska 4). Planowane otwarcie przewidziane jest na przełom 2019/2020 roku.

Otwarcie IKEA w Blue City - informacje

IKEA w Blue City będzie mniejsza niż pozostałe salony w Warszawie - zajmie 4,8 tys. m.kw. i zostanie zlokalizowana na parterze oraz pierwszym piętrze centrum handlowego. Z uwagi na mniejszą powierzchnię, na miejscu będzie możliwość kupienia tylko części produktów z asortymentu sklepu. Pozostałe meble i akcesoria będzie można obejrzeć na ekranach komputerów i zamówić z dostawą do domu. 

W IKEI w Blue City nie zabraknie także części gastronomicznej - Bistro i Café. Klienci będą mogli zamówić m.in. sezonowe dania mięsne oraz wegetariańskie (m.in. kultowe klopsiki, makarony, wege hot-dog). W ofercie także słodkości oraz kawy.

» Galeria Kupiecka: Otwock - jakie sklepy i kiedy otwarcie nowego centrum? «

RadioZET.pl/JW