Zamknij

IKEA - jedzenie z dostawą do domu. Jak i gdzie zamówić? [MENU]

Redakcja
03.12.2018 17:59
IKEA - jedzenie z dostawą do domu. Jak i gdzie zamówić? [MENU]
fot. Shutterstock

Ta informacja na pewno ucieszy wszystkich wielbicieli słynnych klopsików z IKEA - od teraz można je zamówić także z dostawą do domu! Sprawdzamy, jak i gdzie można to zrobić, jaki jest koszt oraz kto może skorzystać z opcji zamówienia jedzenia z IKEA do domu.

IKEA - jedzenie z dostawą do domu. Jak i gdzie zamówić? Co jest dostępne w menu IKEA z dostawą do domu? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje.

IKEA - jedzenie: dostawa do domu. Jak zamówić?

Jedzenie z IKEA z dostawą do domu można zamówić na stronie internetowej pyszne.pl. Niestety, jak na razie z tej opcji mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Warszawy z wybranych obszarów miasta.

Aby zamówić wybrane przez nas potrawy, należy najpierw wpisać adres, pod który ma zostać dostarczone nasze zamówienie. Wówczas na stronie wyświetli się informacja, czy w danej dzielnicy są obsługiwane zamówienia jedzenia z IKEA z dostawą do domu. Następnie możemy wybrać z menu interesujące nas potrawy, potwierdzić płatność, wybrać godzinę dostawy i oczekiwać na kuriera.

Jedzenie z IKEA - MENU: co można zamówić w dostawie i ile kosztuje?

Menu IKEA, które jest dostępne w dostawie do domu zawiera między innymi:

  • Klopsiki wołowo-wieprzowe 8 szt. z purée ziemniaczanym, borówką i sosem pieczeniowym (10,99 zł)
  • De volaille z purée ziemniaczanym i warzywami (17,99 zł)
  • Klopsiki wegańskie 12 szt. według szwedzkiej receptury z ragoût z pomidorów i szpinaku, brokułami i kaszą bulgur (10,99 zł)
  • Filet z łososia z purée ziemniaczanym, kapustą, koprem włoskim, kaparami i kawiorem z wodorostów (19,99 zł)

Dostępne są także zestawy dla dzieci, desery (m.in. torcik DAIM, tort miodowy z kremem, bułeczki cynamonowe) oraz wiele innych. Pełne i aktualne menu IKEA z dostawą do domu jest dostępne na stronie internetowej serwisu pyszne.pl.

RadioZET.pl/KP