Zamknij

Ice Queen - lody Magdy Gessler: gdzie kupić, ile kosztują i jakie są smaki?

Karolina Piotrowska
11.06.2019 12:35
Ice Queen - lody Magdy Gessler: gdzie kupić, ile kosztują i jakie są smaki?
fot. Shutterstock

Magda Gessler postanowiła stworzyć nową autorską markę lodów "Ice Queen". Znana restauratorka z okazji Dnia Dziecka zupełnie za darmo rozdała tonę lodów warszawiakom na placu Europejskim. Po tym wydarzeniu wiele osób zastanawia się, gdzie kupić lody Ice Queen, jakie smaki są dostępne i ile kosztują. Sprawdzamy szczegóły.

Ice Queen - lody: gdzie kupić, ile kosztują i jakie smaki można kupić? Sprawdzamy najważniejsze informacje o nowej marce Magdy Gessler dla wielbicieli lodów i nie tylko.

Lody Ice Queen - gdzie kupić i ile kosztują?

Od niedzieli, 2 czerwca 2019 roku lody Ice Queen będzie można kupić w kilkunastu miejscach w Polsce zlokalizowanych w restauracjach lub lub w przyogródkowych punktach gastronomicznych.

Pełna lista miejscowości, w których będzie można kupić lody Ice Queen Magdy Gessler, będzie dostępna na stronie icequeenmagdagessler.pl. Nie jest jeszcze znana dokładna cena lodów. Prawdopodobnie jest to około 6-9 zł za jedną gałkę.

W niedzielę 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyła się premiera produktu. Od godziny 10.00 na placu Europejskim w Warszawie setki osób miało szansę za darmo spróbować lodów Ice Queen. Restauratorka w sumie rozdała ich aż tonę.

Jakie smaki lodów Ice Queen są dostępne w sprzedaży?

Smaki lodów Ice Queen będą zmienne w zależności od aktualnie dostępnych produktów sezonowych. Podczas wydarzenia w Warszawie można było spróbować smaków stworzonych przez Magdę Gessler. Były to m.in. biała czekolada z maliną, campari z pomarańczą, czekolada z czarną porzeczką, sernikowe, malina z winem, prosecco.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej marki, Magda Gessler "odtworzyła recepturę swojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody... Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady, czy esencją prawdziwej wanilii".

RadioZET.pl/KP