Zamknij

Iga Krefft - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [INSTAGRAM, WIEK, WZROST, RODZICE]

Paweł Żurek
10.05.2019 11:33
Iga Krefft - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [INSTAGRAM, WIEK, WZROST, RODZICE]
fot. Tomasz Żukowski/East News

Kim jest Iga Krefft? Młoda celebrytka wystąpiła jako Rihanna w pierwszym odcinku 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sprawdzamy najważniejsze informacje na jej temat.

Iga Krefft - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat młodej polskiej wokalistki i aktorki: Instagram, wiek, wzrost, rodzice. 

Kim jest Iga Krefft z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK, WZROST, RODZICE]

Iga Krefft to początkująca polska aktorka i wokalistka. Ma 23 lata, a jej dokładny wzrost nie jest znany.

Pierwsze występy na dużej scenie Krefft zaliczyła na Festiwalu Gwiazd w Gdańsku. Później brała udział w programie Od przedszkola do Opola. Pasją Igi Krefft jest aktorstwo - od 2007 wciela się w postać Urszuli w serialu TVP2 - "M jak miłość".  Występowała też w serialu Disney Channel Do dzwonka

Ekskluzywny Menel - kim jest uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Iga Krefft jako Rihanna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W pierwszym odcinku 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Iga Krefft wcięliła się w postać Rihanny i zaśpiewała "Man down". 23-letnia polska aktorka i wokalistka nie znalazła się na podium - pierwszy odcinek TTBZ wygrała Katarzyna Dąbrowska, która zaśpiewała "Blue Hotel" Chrisa Isaaka.

» "Twoja twarz brzmi znajomo 11" - uczestnicy. Kto występuje w nowej edycji 2019?

Instagram i Facebook - Iga Krefft w sieci

Iga Krefft, podobnie jak wiele osób z jej pokolenia, chętnie publikuje swoje zdjęcia w sieci. Można je obejrzeć m.in. na Instagramie młodej celebrytki. Dodatkowo, fani aktorki mogą się o niej więcej dowiedzieć dzięki Facebookowi. Z jej wiadomo m.in. że aktorka koncertuje pod pseudonimem Ofelia. 

» Marta Wiejak - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK, WZROST] «

RadioZET.pl/PZ