Zamknij

Igo - kim jest Igor Walaszek, gwiazda Męskiego Grania? [WIEK, PIOSENKI]

Jolanta Waligóra
31.05.2019 13:34
Igo - kim jest Igor Walaszek, gwiazda Męskiego Grania? [WIEK, PIOSENKI]
fot. Youtube/MeskieGranie

Igo, czyli Igor Walaszek, bo tak naprawdę nazywa się muzyk, jest gwiazdą Męskiego Grania 2019. Razem z Katarzyną Nosowską, Krzysztofem Zalewskim i Organkiem wykonuje singiel "Sobie i Wam", promujący trasę koncertową. Wiele osób może kojarzyć go także z duetu Bass Astral x Igo. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Igora Walaszka zamieszczamy poniżej.

Kto to Igo, czyli Igor Walaszek? Męskie Granie, Bass Astral piosenki, wiek, dziewczyna, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia i inne informacje na temat popularnego muzyka można znaleźć w tym artykule.

Igo z Męskiego Grania - kim jest Igor Walaszek? [Piosenki, Bass Astral]

Igo, czyli Igor Walaszek, pochodzi z Krakowa. To właśnie tam skończył szkołę, a następnie założył wytwórnię muzyczną. Wiele osób może kojarzyć go przede wszystkim z duetu Bass Astral x Igo. Igor Walaszek tworzy go z producentem Kubą Traczem. Ich zespół powstał w 2015 roku i znany jest z łamania konwenansów w muzyce elektronicznej. Na koncie mają takie przeboje jak m.in. "It's only emotion", Perfect Moment" czy "Feeling Exactly". Bass Astral x Igo zdobył ogromną popularność wśród fanów elektroniki i nie tylko, a bilety na ich koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Igo i Kuba Tracz współpracują. W 2009 roku w Krakowie powstał zespół Clock Machine, w którego skład wchodzili obaj muzycy. Igor Walaszek w Clock Machine został po dziś i jest odpowiedzialny za wokal, natomiast Kuba Tracz odszedł w czerwcu 2017 roku. Zespół na swoim koncie ma takie single jak "Prognozy", "Noc" czy "She's got it". Specjalizuje się w tradycyjnym rocku z domieszką funku.

Igo jest nie tylko wokalistą. W 2016 roku razem z Filipem Jarzęckim założył własną wytwórnię muzyczną o nazwie Iglo Records.

W 10. edycji Męskiego Grania Igo razem z Katarzyną Nosowską, Krzysztofem Zalewskim i Organkiem wykonuje singiel "Sobie i Wam", promujący trasę koncertową.

Męskie Granie 2019 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENA]

Męskie Granie 2019 - PIOSENKA "Sobie i Wam". Kto wykonuje singiel? [TEKST]

Igor Walaszek - wiek, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, ile lat ma Igor Walaszek. Igo urodził się 16 lipca 1992. W tym roku skończy 27 lat.

Życie prywatne Igora Walaszka owiane jest tajemnicą. W udzielanych wywiadach przeważnie odpowiada tylko na pytania  związane z jego karierą i życiem zawodowym. Jak wynika jednak z jego konta w mediach społecznościowych, Igo ma dziewczynę.

Igor Walaszek na Instagramie figuruje pod nazwą igorwalaszek.

RadioZET.pl/JW