Zamknij

Igor Kwiatkowski - kabaret, żona, wzrost, wiek, dzieci, Instagram. Kim jest?

Jolanta Waligóra
17.09.2019 15:27
Igor Kwiatkowski - kabaret, żona, wzrost, wiek, dzieci, Instagram. Kim jest?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Igor Kwiatkowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego we wtorek, 17 września 2019. Na słynnej kanapie "Króla TVN-u", oprócz kabareciarza, pojawi się dwóch członków zespołu Budka Suflera, tj. Tomasz Zeliszewski oraz Mieczysław Jurecki. Szczegółowe informacje na temat kariery i życia prywatnego Igora Kwiatkowskiego, można znaleźć poniżej.

Kim jest Igor Kwiatkowski? Kabaret, żona, dzieci, wzrost, wiek, Mariolka, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat gościa Kuby Wojewódzkiego, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Igor Kwiatkowski? [KABARET]

Igor Kwiatkowski to artysta kabaretowy, założyciel kabaretu Paranienormalni oraz aktor. Został finalistą programu "Debiut", w którym zajął drugie miejsce, wygrywając tym samym rolę w serialu "Samo życie". Igor Kwiatkowski z wykształcenia jest kucharzem. W swoim życiu jednak imał się wielu zawodów, m.in. był magazynierem, wykładaczem napojów w markecie oraz DJ-em w jednej z rozgłośni radiowych. 

Przełomowym rokiem w jego karierze był 2004. To właśnie wtedy razem z Robertem Motyką oraz Rafałem Kadłuckim założył Kabaret Paranienormalni. Igor Kwiatkowski stworzył popularne postacie m.in. Mariolkę, Kryspina czy Jacka Balcerzaka. Pod koniec 2017 roku jednak Igor Kwiatkowski odszedł z kabaretu i rozpoczął solową karierę. W 2018 poprowadził pierwszą edycję programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". 

Co ciekawe, kabareciarz na swoim koncie ma także profesjonalny dubbing. Udzielił głosu postaci Maui w polskiej wersji bajki "Vaiana: Skarb oceanu" (2016) oraz Gribble’owi – bohaterowi amerykańskiego filmu animowanego science fiction "Matki w mackach Marsa" (2011).

Porywające widowiska Igora Kwiatkowskiego wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Całość, utrzymana w dobrym tonie, daleka jest od satyry politycznej i tematów religijnych. W centrum zainteresowań komika są bieżące zjawiska społeczne, relacje damsko-męskie i fenomeny popkultury - czytamy na stronie igorkwiatkowski.pl.

Igor Kwiatkowski - wiek, wzrost, żona, dzieci, życie prywatne

Igor Kwiatkowski ma 41 lat. Urodził się 20 stycznia 1974 roku w Kowarach. Kabareciarz ma około 186 cm wzrostu. Żoną Igora Kwiatkowskiego jest Barbara Kwiatkowska. Para ma dwoje dzieci - dziewczynkę Maję oraz chłopca Wiktora. 

Prywatnie Igor Kwiatkowski jest domatorem, a swoje wolne chwile najchętniej spędza w towarzystwie żony i dzieci. Uwielbia dobre kino, brytyjskie poczucie humoru i dobre jedzenie, co, jak sam podkreśla, czasem widać na jego twarzy.

Igor Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego - kiedy i gdzie oglądać?

Igor Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego pojawi się we wtorek, 17 września 2019 roku. Na słynnej kanapie "Króla TVN-u", oprócz kabareciarza, pojawi się dwóch członków zespołu Budka Suflera, tj. Tomasz Zeliszewski oraz Mieczysław Jurecki. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 w TVN. Ponadto program można oglądać także online na internetowej platformie Player.pl.

RadioZET.pl/JW