Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Igor Kwiatkowski - kabaret, żona, wzrost, wiek, dzieci, Instagram. Kim jest?

17.09.2019 15:27

Igor Kwiatkowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego we wtorek, 17 września 2019. Na słynnej kanapie "Króla TVN-u", oprócz kabareciarza, pojawi się dwóch członków zespołu Budka Suflera, tj. Tomasz Zeliszewski oraz Mieczysław Jurecki. Szczegółowe informacje na temat kariery i życia prywatnego Igora Kwiatkowskiego, można znaleźć poniżej.

Igor Kwiatkowski - kabaret, żona, wzrost, wiek, dzieci, Instagram. Kim jest? fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Igor Kwiatkowski? Kabaret, żona, dzieci, wzrost, wiek, Mariolka, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat gościa Kuby Wojewódzkiego, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Igor Kwiatkowski? [KABARET]

Igor Kwiatkowski to artysta kabaretowy, założyciel kabaretu Paranienormalni oraz aktor. Został finalistą programu "Debiut", w którym zajął drugie miejsce, wygrywając tym samym rolę w serialu "Samo życie". Igor Kwiatkowski z wykształcenia jest kucharzem. W swoim życiu jednak imał się wielu zawodów, m.in. był magazynierem, wykładaczem napojów w markecie oraz DJ-em w jednej z rozgłośni radiowych. 

Przełomowym rokiem w jego karierze był 2004. To właśnie wtedy razem z Robertem Motyką oraz Rafałem Kadłuckim założył Kabaret Paranienormalni. Igor Kwiatkowski stworzył popularne postacie m.in. Mariolkę, Kryspina czy Jacka Balcerzaka. Pod koniec 2017 roku jednak Igor Kwiatkowski odszedł z kabaretu i rozpoczął solową karierę. W 2018 poprowadził pierwszą edycję programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". 

Co ciekawe, kabareciarz na swoim koncie ma także profesjonalny dubbing. Udzielił głosu postaci Maui w polskiej wersji bajki "Vaiana: Skarb oceanu" (2016) oraz Gribble’owi – bohaterowi amerykańskiego filmu animowanego science fiction "Matki w mackach Marsa" (2011).

Porywające widowiska Igora Kwiatkowskiego wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Całość, utrzymana w dobrym tonie, daleka jest od satyry politycznej i tematów religijnych. W centrum zainteresowań komika są bieżące zjawiska społeczne, relacje damsko-męskie i fenomeny popkultury - czytamy na stronie igorkwiatkowski.pl.

Igor Kwiatkowski - wiek, wzrost, żona, dzieci, życie prywatne

Igor Kwiatkowski ma 41 lat. Urodził się 20 stycznia 1974 roku w Kowarach. Kabareciarz ma około 186 cm wzrostu. Żoną Igora Kwiatkowskiego jest Barbara Kwiatkowska. Para ma dwoje dzieci - dziewczynkę Maję oraz chłopca Wiktora. 

Prywatnie Igor Kwiatkowski jest domatorem, a swoje wolne chwile najchętniej spędza w towarzystwie żony i dzieci. Uwielbia dobre kino, brytyjskie poczucie humoru i dobre jedzenie, co, jak sam podkreśla, czasem widać na jego twarzy.

Igor Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego - kiedy i gdzie oglądać?

Igor Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego pojawi się we wtorek, 17 września 2019 roku. Na słynnej kanapie "Króla TVN-u", oprócz kabareciarza, pojawi się dwóch członków zespołu Budka Suflera, tj. Tomasz Zeliszewski oraz Mieczysław Jurecki. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 w TVN. Ponadto program można oglądać także online na internetowej platformie Player.pl.

RadioZET.pl/JW

Oceń