Igor Sokołowski - kim jest dziennikarz TVN24? Debata, kariera, informacje

12.10.2018 09:39

Igor Sokołowski poprowadzi debatę 14 kandydatów na prezydenta Warszawy, która odbędzie się w piątek, 12 października. Oprócz niego w rolach prowadzących zobaczymy Piotra Witwickiego oraz Edytę Lewandowską. Co warto wiedzieć o dziennikarzu TVN24? Sprawdzamy, kim jest Igor Sokołowski.

Igor Sokołowski - kim jest dziennikarz TVN24? Debata, kariera, informacje fot. BARTOSZ KRUPA/EASTNEWS

Kim jest Igor Sokołowski? Debata, TVN24, kariera oraz inne informacje na temat dziennikarza, który 12 października poprowadzi debatę kandydatów na prezydenta Warszawy, można znaleźć poniżej.

» Debata Trzaskowski i Jaki - gdzie oglądać, o której, kiedy? [TRANSMISJA] «

Igor Sokołowski - kim jest dziennikarz? [TVN24, kariera, informacje]

Igor Sokołowski to polski dziennikarz. Obecnie związany jest z TVN24, gdzie powrócił po blisko trzech latach. Dodatkowo pracuje także w PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie obejmuje funkcję naczelnika ds. inżynierii ruchu.

Igor Sokołowski wcześniej związany był z Radiem Zet, TVN Warszawa, TOK FM, Radiem Kolor oraz radiową Jedynką. Od połowy 2011 do marca 2015 roku pracował w TVN24, gdzie prowadził "Dzień na żywo" oraz "Wstajesz i wiesz". Od 2015 do 2016 prowadził serwisy informacyjne w TVP Info. Igor Sokołowski w marcu, po 12 miesiącach współpracy ze stacją, został zwolniony. Z kolei wiosną 2017 zwolniono go z Telewizji WP, w której prowadził program informacyjny "#dziejesię". W styczniu 2018 roku Igor Sokołowski powrócił do TVN24.

Igor Sokołowski poprowadzi debatę kandydatów na prezydenta Warszawy

Igor Sokołowski poprowadzi debatę 14 kandydatów na prezydenta Warszawy, która odbędzie się w piątek, 12 października o godzinie 20:30. Oprócz niego w rolach prowadzących zobaczymy Piotra Witwickiego oraz Edytę Lewandowską. Dziennikarze, którzy poprowadzą debatę, reprezentują każdą ze stacji. Transmisja w TVP Info, TVN24 oraz Polsat News.

Debata będzie składać się z sześciu pytań dla każdego z kandydatów. Będą oni mieli 45 sekund na odpowiedź oraz 30 sekund na swobodną wypowiedź. Zaplanowano również krótkie wystąpienia uczestników debaty. W studiu nie będzie publiczności. 

Przypominamy, że wybory samorządowe 2018 odbędą się w niedzielę, 21 października.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi