Zamknij

Igor Sokołowski - kim jest dziennikarz TVN24? Debata, kariera, informacje

Redakcja
12.10.2018 09:39
Igor Sokołowski - kim jest dziennikarz TVN24? Debata, kariera, informacje
fot. BARTOSZ KRUPA/EASTNEWS

Igor Sokołowski poprowadzi debatę 14 kandydatów na prezydenta Warszawy, która odbędzie się w piątek, 12 października. Oprócz niego w rolach prowadzących zobaczymy Piotra Witwickiego oraz Edytę Lewandowską. Co warto wiedzieć o dziennikarzu TVN24? Sprawdzamy, kim jest Igor Sokołowski.

Kim jest Igor Sokołowski? Debata, TVN24, kariera oraz inne informacje na temat dziennikarza, który 12 października poprowadzi debatę kandydatów na prezydenta Warszawy, można znaleźć poniżej.

» Debata Trzaskowski i Jaki - gdzie oglądać, o której, kiedy? [TRANSMISJA] «

Igor Sokołowski - kim jest dziennikarz? [TVN24, kariera, informacje]

Igor Sokołowski to polski dziennikarz. Obecnie związany jest z TVN24, gdzie powrócił po blisko trzech latach. Dodatkowo pracuje także w PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie obejmuje funkcję naczelnika ds. inżynierii ruchu.

Igor Sokołowski wcześniej związany był z Radiem Zet, TVN Warszawa, TOK FM, Radiem Kolor oraz radiową Jedynką. Od połowy 2011 do marca 2015 roku pracował w TVN24, gdzie prowadził "Dzień na żywo" oraz "Wstajesz i wiesz". Od 2015 do 2016 prowadził serwisy informacyjne w TVP Info. Igor Sokołowski w marcu, po 12 miesiącach współpracy ze stacją, został zwolniony. Z kolei wiosną 2017 zwolniono go z Telewizji WP, w której prowadził program informacyjny "#dziejesię". W styczniu 2018 roku Igor Sokołowski powrócił do TVN24.

Igor Sokołowski poprowadzi debatę kandydatów na prezydenta Warszawy

Igor Sokołowski poprowadzi debatę 14 kandydatów na prezydenta Warszawy, która odbędzie się w piątek, 12 października o godzinie 20:30. Oprócz niego w rolach prowadzących zobaczymy Piotra Witwickiego oraz Edytę Lewandowską. Dziennikarze, którzy poprowadzą debatę, reprezentują każdą ze stacji. Transmisja w TVP Info, TVN24 oraz Polsat News.

Debata będzie składać się z sześciu pytań dla każdego z kandydatów. Będą oni mieli 45 sekund na odpowiedź oraz 30 sekund na swobodną wypowiedź. Zaplanowano również krótkie wystąpienia uczestników debaty. W studiu nie będzie publiczności. 

Przypominamy, że wybory samorządowe 2018 odbędą się w niedzielę, 21 października.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW