Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

15.07.2019 15:51

Ile kosztuje Netflix? Choć serwis pojawił się na polskim rynku stosunkowo dawno, bo w 2016 roku, to informacji na temat cen za dostęp na platformę nadal szuka wiele osób, które dopiero będą zaczynać swoją przygodę z Netflixem. Sprawdzamy, jakie są pakiety oraz ile kosztuje Netflix na rok, miesięcznie, na 2 osoby i 1 osobę. 

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę fot. Facebook/Netflix

Ile kosztuje Netflix? Na rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę - CENY. Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i przedstawiamy dokładny koszt dostępu do platformy. 

Apple TV+ - co to jest, jak działa i od kiedy w Polsce? [CENA, SERIALE]

Ile kosztuje Netflix? 

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Netflix. Cena za dostęp na platformę uzależniona jest od tego, jaki wybierzemy plan. Do wyboru mamy:

  • podstawowy - 34 zł,
  • standard - 43 zł,
  • premium - 52 zł.

Decydując się na pakiet podstawowy Netflixa, będziemy mogli oglądać zarówno na laptopie, telewizorze, telefonie, jak i tablecie. Dodatkowo otrzymamy nieograniczoną ofertę filmów, seriali oraz programów. W planie podstawowym jednocześnie można oglądać na jednym ekranie. Jest to zatem doskonały pakiet na 1 osobę. W standardzie, oprócz tego, co znajduje się w planie podstawowym, dostępna będzie jakość HD. Zwiększy się także liczba ekranów do jednoczesnego oglądania - w tym wypadku w tym samym czasie będą mogły oglądać filmy 2 osoby. Z kolei Netflix premium to możliwość jednoczesnego oglądania aż na czterech ekranach i dostęp do jakości Ultra HD.

Dodatkowo - bez znaczenia na jaki pakiet się zdecydujemy - można anulować członkostwo w każdej chwili.

Netflix: nowości na LIPIEC 2019 - nowe seriale i filmy [PREMIERY 2019]

Ile kosztuje Netflix - CENA za rok, miesięcznie

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Netflix na rok. Wszystko zależy od tego, jaki pakiet zdecydujemy się wybrać. Cena planu podstawowego na rok wynosi 408 zł + jeden bezpłatny miesiąc. Z kolei koszt Netflixa na rok przy pakiecie standard to 516 zł + bezpłatny miesiąc, a premium - 624 zł + bezpłatny miesiąc.

Z kolei informację na temat tego, ile kosztuje Netflix na miesiąc, podawaliśmy powyżej.

TVN Player - cena. Ile kosztują pakiety w Player plus? [CENNIK]

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi