Zamknij

Ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

30.07.2020 14:46
Ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"
fot. Youtube/tvn.pl

Ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej wyjaśnienie zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz teleturnieju TVN wybrał poprawny wariant, wygrał 5000 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych? - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych? Pytanie z Milionerów za 5000 zł

Pytanie z "Milionerów", ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych, uczestnikowi programu TVN przysporzyło drobny kłopot. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - 4 klatki na sekundę

B - 24 klatki na sekundę

C - 44 klatki na godzinę

D - 244 klatki na godzinę

Uczestnik "Milionerów" od razu odrzucił warianty C i D, dodając, że byłoby to prawdopodobnie niemożliwe. Dodał także, że najbardziej skłaniałby się ku odpowiedzi B, czyli 24 klatki na sekundę. Po dłuższym namyśle gracz postanowił podążyć za swoją intuicją i zaznaczył wariant B.

Ziarna cieciorki - skąd się biorą i jak się je zbiera? Odpowiedź i pytanie [MILIONERZY]

Milionerzy - ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", ile wynosi standardowy klatkaż filmów kinowych, jest odpowiedź B, 24 klatki na sekundę. Gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 5000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl