Zamknij

Ile zarabia się w Lidlu i Biedronce jako kasjer? [ZAROBKI LIDL, BIEDRONKA]

Redakcja
19.11.2018 16:06
Ile zarabia się w Lidlu i Biedronce jako kasjer? [ZAROBKI LIDL, BIEDRONKA]
fot. Shutterstock

Zarobki w Lidlu i Biedronce na stanowisku kasjera-sprzedawcy zależą przede wszystkim od lokalizacji sklepu oraz od stażu pracy pracownika w danym miejscu. Sprawdzamy, ile zarabia się w Lidlu i Biedronce i jakie dokładnie są zarobki na stanowisku kasjera.

Ile zarabia się w Lidlu i Biedronce jako kasjer? Zarobki sprzedawcy w Lidlu i w Biedronce zależą przede wszystkim od lokalizacji sklepu. Pracownicy mają możliwość skorzystania z wielu dodatkowych świadczeń, premii i podwyżek. Poniżej zebraliśmy najważniejsze szczegóły dotyczące zarobków w Lidlu i w Biedronce w 2018 roku.

Ile zarabia się w Lidlu jako kasjer-sprzedawca? [ZAROBKI W LIDLU 2018]

Zarobki kasjerów w Lidlu do tej pory zaczynały się od 2550 do 3300 złotych brutto w zależności od lokalizacji sklepu. Od marca 2018 roku pracownicy otrzymali podwyżki, a zarobki w Lidlu mają być wyższe o 250 złotych. Oznacza to, że kasjerzy zarabiają teraz od 2800 zł do 3550 zł brutto. Oprócz tego mogą oni liczyć na dodatkowe świadczenia, m.in. bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Sytuacja wygląda inaczej, jeśli dany pracownik ma już dłuższy staż pracy, ponieważ po dwóch latach zarobki kasjera w Lidlu wzrastają. Wówczas pracownik obsługujący kasę może liczyć na wypłatę miesięczną w wysokości od 3000 do 3800 zł brutto. Menadżerowie sklepów w Lidlu mogą liczyć na zarobki od 4400 zł do prawie 7000 zł brutto.

» Pracownicze Plany Kapitałowe - co to jest, od kiedy, dla kogo, zasady PPK 

Ile zarabia kasjer w Biedronce? [ZAROBKI SPRZEDAWCY]

Zarobki kasjera w Biedronce zaczynają się od 2650 złotych brutto (wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności), jednak mogą być one znacznie wyższe. Podobnie jak w przypadku Lidla, wszystko zależy od lokalizacji sklepu, a także stażu pracy. Przykładowo: sprzedawca-kasjer w Biedronce w Ożarowie Mazowieckim może liczyć na zarobki w wysokości od 3250 zł brutto. Na podobne zarobki mogą liczyć także kasjerzy w Biedronce na terenie Warszawy. Pracownicy mogą otrzymać pierwsze podwyżki już po roku pracy, a kolejne po trzech latach pracy. Wówczas zarobki kasjera w Biedronce mogą wzrosnąć do co najmniej 2950 zł brutto miesięcznie.

Ponadto każdy sprzedawca-kasjer w Biedronce może otrzymać dodatkowo do 500 zł brutto uznaniowej premii kwartalnej w zależności od wyników. Zastępca kierownika w Biedronce może liczyć na zarobki w wysokości od 4200 zł brutto. 

Oprócz podstawowego wynagrodzenia, osoba zatrudniona na stanowisku kasjera-sprzedawcy w Biedronce może liczyć także na premie miesięczne, nagrody roczne, a także dodatkowe świadczenia, m.in. wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), paczki na Dzień Dziecka, bony i paczki na święta, możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie, a także z programu pożyczek i zapomóg, karty Multisport i innych.

RadioZET.pl/karierawjm.pl/kariera.lidl.pl/pomorska.pl/KP