Zamknij

Ilona Januszewska - kim jest nowa reporterka "Wiadomości" TVP?

Redakcja
06.06.2018 12:16
Ilona Januszewska - kim jest nowa reporterka "Wiadomości" TVP?
fot. screen z youtube/Telewizja Republika

Kim jest Ilona Januszewska? To nowa reporterka "Wiadomości" TVP. Widzowie mogli obejrzeć jej debiutancki materiał w poniedziałek, 4 czerwca. Co warto wiedzieć o nowej twarzy "Wiadomości"? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Ilony Januszewskiej.

Ilona Januszewska: kim jest? Odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań i sprawdzamy, co warto wiedzieć o nowej reporterce "Wiadomości" TVP.

» Szymon Marciniak - kim jest polski sędzia na mundialu? [żona, zarobki, mecze] «

Ilona Januszewska - kim jest nowa twarz "Wiadomości" TVP?

Ilona Januszewska zadebiutowała w "Wiadomościach" w poniedziałek, 4 czerwca. Pierwszy materiał nowej reporterki dotyczył kanału stacji TVP poświęconego dzieciom, czyli TVP ABC i wynikom jego oglądalność. Po debiucie dziennikarki w Telewizji Polskiej zaczęło pojawiać się wiele pytań na temat tego, kim jest Ilona Januszewska.

il

Ilona Januszewska urodziła się 20 marca 1993 roku. W tym roku skończyła 25 lat. Pochodzi ze Szczuczyna w województwie podlaskim. Uczęszczała do liceum w Grajewie, a następnie studiowała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie dziennikarstwo i komunikację społeczną. Karierę w mediach rozpoczęła od stażu w Telewizji Polsat. Ilona Januszewska dorabiała sobie również jako kelnerka oraz asystentka od PR-u w restauracji w rodzinnym mieście. 

Kim jest Ilona Januszewska? [pogodynka, TV Republika, Instagram]

Przed "Wiadomościami" kobieta związana była z telewizją Republika. Ilona Januszewska była tam prezenterką pogody. Jako ekspertka w tej sprawie pojawiała się także w porannym programie "Polska na Dzień Dobry".

Póki masz życie, żyj. /dziennikarz/prezenter tv/ rodzina/miłość/ludzie/Bóg/sport/kawa/szpilki/kuchnia/dystans/media. - czytamy w jej notce biograficznej na Twitterze. Dziennikarka aktywna jest także na innych platformach społecznościowych. Ilonę Januszewską na Instagramie można znaleźć pod nazwą: januszewskailona. Zamieszcza tam m.in. zdjęcia z pracy oraz wyjazdów. Jak sama pisze w notce biograficznej - tutaj o modzie, urodzie i pogodzie.

1
2
3

RadioZET.pl/JW