Zamknij

Ilona Ostrowska - agent, wiek, mąż, dzieci, Instagram: kim jest?

Redakcja
17.05.2018 09:00
Ilona Ostrowska - agent, wiek, mąż, dzieci, Instagram: kim jest?
fot. TRICOLORS/EASTNEWS

Ilona Ostrowska będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Polska aktorka zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z piłkarzem, Kamilem Grosickim. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 15 maja. Sprawdzamy, kim jest Ilona Ostrowska - wiek, wzrost, dzieci, mąż, agent, Instagram.

Ilona Ostrowska: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 15.05.? Odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań i sprawdzamy najważniejsze informacje na temat polskiej aktorki filmowej i teatralnej.

» Michał Mikołajczak - kim jest zwycięzca Agent Gwiazdy 3? «

Ilona Ostrowska: kim jest? [agent, wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram]

Ilona Ostrowska urodziła się 25 maja 1974 roku w Szczecinie (w tym roku skończy 44 lata). Ilona Ostrowska ma 170 cm wzrostu. Jest polską aktorką filmową oraz teatralną. W 1993 roku ukończyła LO w Wysokiem na Lubelszczyźnie, a w 1998 filię wrocławską krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego (PWST). Ilona Ostrowska na początku lat 90. występowała w awangardowym teatrze "Performer" w Zamościu. Pracowała także we Wrocławiu w Teatrze Polskim oraz Teatrze K2. Przez kilka lat, od 2002 do 2011 roku, była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Ilonę Ostrowską na szklanym ekranie mogliśmy oglądać w takich filmach i serialach, jak "Na dobre i na złe", "Dzień świra", "S@motność w sieci", "Ranczo", "Ile waży koń trojański?", "Szpilki na giewoncie" czy "Narzeczony na niby". Ponadto Ilona Ostrowska wzięła udział w programie "Agent Gwiazdy 3", emitowanym na antenie TVN.

Aktorka w 2004 roku wyszła za mąż za Jacka Borcucha, aktora i reżysera. Para rozwiodła się w 2012 roku. Ilona Ostrowska ma z nim córkę, Mirosławę. Obecnie aktorka związana jest z basistą zespołu "Kobiety", Patrykiem Stawińskim. Para ma syna, Gustawa. Wiele osób zastanawia się także, czy Ilona Ostrowska ma Instagrama. Aktorkę na platformie można znaleźć pod nazwą: ilona_ostrowska_official. 

»  Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

»  Sandra Kubicka: waga, wiek, soki, chłopak, Insta - kim jest? «

»  Tomasz Ciachorowski: agent, wzrost, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego? «

Ilona Ostrowska u "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy i gdzie oglądać?

Ilona Ostrowska, razem z Kamilem Grosickim, zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 15 maja. Odcinek z udziałem aktorki wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Ilonę Ostrowską u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

ilona
fot.

RadioZET.pl/JW