Zamknij

Impact Festival 2020 - gwiazdy, data i miejsce koncertu. Kto wystąpi w Łodzi?

Jolanta Waligóra
13.11.2019 12:16
Impact Festival 2020 - gwiazdy, data i miejsce koncertu. Kto wystąpi w Łodzi?
fot. SHUTTERSTOCK

Impact Festival w 2020 roku odbędzie się już po raz ósmy. Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie odbędzie się w Łodzi na początku czerwca. Choć do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, to już pojawiają się informacje o gwiazdach, które wystąpią na scenie. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, kiedy Impact Festival 2020 i kto wystąpi na koncercie.

Impact Festival 2020 - kto wystąpi w Łodzi? Kiedy odbędzie się długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie? Gdzie dokładnie będzie mieć miejsce? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o artystach Impact Festival 2020, dacie i miejscu wydarzenia.

Impact Festival 2020 - kto wystąpi w Łodzi? [ARTYŚCI, GWIAZDY]

Informacje na temat artystów Impact Festival 2020, szczególnie interesują wielu fanów podobnych wydarzeń. Choć do muzycznej imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, to już pojawiają się pierwsze informacje o muzykach, którzy wystąpią na scenie. Główną gwiazdą Impact Festival 2020 będzie zespół Korn. Ponadto w Łodzi wystąpi także grupa Bring Me The Horizon.

Korn, wydając swój debiutancki album, zmienił świat. Tą płytą, będącą fundamentem sukcesu grupy, zespół wyznaczył nowy gatunek muzyczny. The FADER zauważa: „Nastąpił nieoczekiwany wyłom w popowym krajobrazie, a KORN wyraził wzbierający się pokoleniowy niepokój przed klaustrofobiczną, samo kontrolowaną świadomością. KORN stał się soundtrackiem dla nadchodzącego pokolenia”.

Bring Me Horizon na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy mocnych, metalcorowych kompozycji, jak „Chelsea Smile”. W późniejszym okresie kariery złagodzili swoje brzmienie i wprowadzili do niego elementy elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak „Can You Feel My Heart” czy „Sleepwalking”. Zespół wydał w tym roku swój szósty w karierze krążek, zatytułowany „amo”. To bez wątpienia ich budzący największe emocje i przekraczający wszelkie gatunkowe ramy album.

Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje na temat tego, kto wystąpi na Impact Festival 2020, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy i gdzie Impact Festival 2020? [DATA, MIEJSCE]

Impact Festival w 2020 roku odbędzie się w Łodzi na Atlas Arenie. Ósma edycja długo wyczekiwanego muzycznego wydarzenia zaplanowana jest na wtorek, 2 czerwca. 

Zagłosuj

Weźmiesz udział w Impact Festival 2020?

Liczba głosów:

Bilety na Impact Festival 2020 trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 15 listopada 2019. Wejściówki będzie można zakupić za pośrednictwem takich stron jak LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.

RadioZET.pl/livenation.pl/JW