Zamknij

Instagram - jak zobaczyć prywatne konto i zdjęcia tam publikowane?

Redakcja
11.07.2018 14:24
Instagram - jak zobaczyć prywatne konto i zdjęcia tam publikowane?
fot. pixabay.com

Jak zobaczyć zdjęcia na Instagramie, jeśli ktoś ma ustawione konto prywatne? Wiele osób zastanawia się, czy jest możliwe oglądanie zawartości na koncie prywatnym. W poniższym artykule znajdziecie odpowiedź na pytania, w jaki sposób można przeglądać konta prywatne i zdjęcia opublikowane przez użytkowników, którzy postanowili je ukryć.

Jak oglądać prywatny profil na Instagramie? Czy można zobaczyć zdjęcia opublikowane na prywatnym koncie? Jak ustawić własne konto jako prywatne? Sprawdzamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

» Jak zapisać zdjęcie z Instagrama z wersji roboczej lub InstaStory?

Jak zobaczyć zdjęcia na Instagramie na koncie prywatnym?

Jeśli ktoś na Instagramie ustawił swoje konto jako prywatne, to tylko osoby, które wcześniej obserwowały taki profil, będą miały dostęp do publikowanych tam zdjęć i filmów. Jeśli dopiero odkryliśmy interesujące nas konto prywatne i chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia, które się tam znajdują, wystarczy wysłać prośbę do właściciela profilu. Jeśli zostanie przez niego zaakceptowana, otrzymamy możliwość oglądania zdjęć na koncie prywatnym na Instagramie.

» Jak usunąć konto na Instagramie?

Czy da się obejść prywatny profil na Instagramie?

Niestety, jedyny legalny sposób, aby "obejść" prywatny profil na Instagramie i mieć możliwość oglądania publikowanych tam zdjęć, jest wysłanie prośby do użytkownika. Kiedy wejdziemy na interesujący nas profil i zaznaczymy opcję "obserwuj", właściciel konta otrzyma odpowiednie powiadomienie i będzie mógł zdecydować, czy chce udostępnić danemu użytkownikowi zawartość swojego profilu.

» Jak odzyskać usunięte lub zablokowane konto na Instagramie?

Jak ustawić profil prywatny na Instagramie?

Jeśli chcielibyście ukryć zdjęcia na swoim profilu i zastanawiacie się, jak ustawić konto prywatne na Instagramie, podajemy instrukcję. Wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie przejść na swój profil (klikając ikonę w prawym dolnym rogu ekranu). Następnie należy dotknąć ikony w prawym górnym rogu. Następnie po wybraniu opcji Prywatność konta dotknięciem należy przełączyć "Konto prywatne".

Domyślnie profil na Instagramie i posty publikowane w serwisie są widoczne dla wszystkich użytkowników. Jeśli konto i posty są ustawione jako prywatne, wyłącznie zatwierdzone osoby obserwujące będą mogły je zobaczyć na stronach hasztagów bądź lokalizacji. Jeśli ustawimy profil jako prywatny, inne osoby nadal będą mogły wysłać zdjęcie lub film bezpośrednio w wiadomości, nawet jeśli nie obserwują naszego konta.

» Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? [FIREFOX, OPERA, SAFARI]

Best nine 2019 - Instagram: jak zrobić top nine i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia?

RadioZET.pl/KP