Zamknij

Instagram: kto odwiedził moje konto? Kto oglądał mój profil?

Redakcja
06.03.2019 15:37
Instagram: kto odwiedził moje konto? Kto oglądał mój profil?
fot. Shutterstock

Instagram: kto wszedł na moje konto na Instagramie? Często, właściciele profili na tym portalu zastanawiają się kto wszedł na ich profil, i oglądał udostępnione tam zdjęcia. Ustalamy, czy da się sprawdzić kto odwiedził nasze konto na Instagramie. 

Kto odwiedził moje konto na instagramie? Kto wszedł na mój profil na Instagramie? Sprawdzamy, czy da się ustalić kto odwiedził nasze konto na Instagramie.

>> Co to jest bio na Instagramie, gdzie znaleźć i co oznacza "link w bio"?

Kto odwiedził moje konto na Instagramie?

Instagram nie udostępnia narzędzi do tego, by sprawdzić czy ktoś odwiedził nasze konto. W przypadku konta firmowego możemy zobaczyć ile osób weszło na nasz profil, jednak nie są dostępne konkretne informacje dotyczące "odwiedzających”. Z danych, które przekazuje Instagram, dowiemy się za to m.in. ile osób zobaczyło nasze posty na swoim pulpicie, a także jakie były statystyki odwiedzin przez ostatnie 7 dni.

>> Afera z Instagramem wyjaśniona? „Pracujemy już nad naprawieniem błędu”. Użytkownicy stracili tysiące obserwujących

Instagram: kto wszedł na mój profil

By sprawdzić, kto wszedł na nasze konto na Instagramie, można wykorzystać Instagram Stories, czyli krótkie filmy wrzucane na profil. Portal społecznościowy udostępnia bowiem informacje dotyczące tego kto obejrzał konkretne nagranie. By to ustalić, należy wejść w opcję Instagram/Mój profil/Moje Instagram Stories. 

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? [FIREFOX, OPERA, SAFARI]

Kto odwiedził mój profil na Instagramie?

 Instagram podaje, że są dwie metody na ustalenie, czy ktoś odwiedził nasz profil. Jak to sprawdzić?

  • Jeśli ktoś wyśle nam wideo w wiadomości prywatnej. To oznacza, że nawet jeśli go nie oglądał, to i tak przez chwilę był na naszym profilu.
  • Udostępnienie wideo w poście na Instagramie. Portal obliczy nam bowiem wyświetlenia danej treści, jednak nie poinformuje kto dokładnie obejrzał post.

RadioZET.pl/PZ