Zamknij

Iphone 11 - cena, data premiery, kolory. Co nowego i kiedy w Polsce? [IPHONE 11 PRO, PRO MAX]

Jolanta Waligóra
11.09.2019 14:13
Iphone 11 - cena, data premiery, kolory. Co nowego i kiedy w Polsce? [INFORMACJE]
fot. Xinhua/Xinhua News/East News

Iphone 11, Iphone 11 Pro oraz Iphone 11 Pro Max zostały oficjalnie zaprezentowane - na taką wiadomość czekało wielu fanów popularnej marki Apple. Na dorocznej konferencji w Cupertino ujawnione zostały szczegółowe informacje techniczne na temat poszczególnych telefonów. Więcej na temat ceny Iphone 11, Pro i Pro Max, daty premiery w Polsce i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Iphone 11, Pro, Pro Max - CENA: ile kosztuje nowy model telefonu firmy Apple? Kiedy premiera w Polsce? Jakie kolory będą do wyboru? Co nowego pojawi się w telefonie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o nowym Iphone 11, Iphone 11 Pro i Iphone 11 Pro Max.

Kiedy Iphone 11 w Polsce? [DATA PREMIERY]

Data premiery Iphone 11 i informacje na temat tego, kiedy najnowszy model telefonu Apple i jego pochodne zadebiutują w Polsce, szczególnie interesują wielu fanów marki. Smatfony pojawią się w sklepach w naszym kraju w piątek, 20 września. Z kolei przedsprzedaż Iphone 11, Iphone 11 Pro oraz Iphone 11 Pro Max wystartuje tydzień wcześniej, czyli w piątek, 13 września o godzinie 14:00.

Iphone 11 Pro - co nowego? [kolory, aparat, specyfikacja]

Jak już wspominaliśmy powyżej, Iphone 11, Iphone 11 Pro oraz Iphone 11 Pro Max zostały oficjalnie zaprezentowane podczas dorocznej konferencji Apple w Cupertino. To właśnie wtedy ujawnione zostały szczegółowe informacje techniczne poszczególnych telefonów. Nowe modele smatfonów oferują wiele nowości. Iphone 11 Pro i Pro Max to m.in. przełomowy system trzech aparatów, bezprecedensowy skok wydajności baterii czy czip o niesamowitej mocy, który zwielokrotnił zdolności samouczenia. 

Jeśli chodzi o aparat w Iphone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max to m.in. wszystkie trzy aparaty mają po 12 MP – z obiektywem ultraszeroko­kątnym, szeroko­kątnym i teleobiektywem. Telefony oferują także 2-krotny zoom optyczny (przybliżanie), 2-krotny zoom optyczny (oddalanie) i maks. 10-krotny zoom cyfrowy. Ponadto wśród ważniejszych specyfikacji Iphone 11 Pro i Iphone 11 Pro Max wymienić można:

  • Face ID
  • Apple Pay - możliwość płacenia iPhonem w sklepach, aplikacjach i internecie za pomocą Face ID
  • Do 4 godzin (Iphone 11 Pro) lub 5 godzin (Iphone Pro Max) wydajniejsza bateria w porównaniu z iPhonem XS 
  • Ładowanie bez­prze­wodowe
  • EarPods ze złączem Lightning
  • Pojemność - 64 GB, 256 GB oraz 512 GB
  • Robienie zdjęć 8 MP podczas nagrywania wideo 4K

Modele Pro i Pro Max mierzą odpowiednio 5,8 i 6,5 cala. 

Phone 11 natomiast - który zdaniem producentów będzie najpopularniejszym modelem - został wyposażony w 6,1-calowy ekran Liqid Retina. Aparat urządzenia otrzymał dwa obiektywy: szerokokątny (2 MP, f/1,8) i ultra-szerokokątny (12 MP f/2,4, zoom optyczny x2). Apple chwali się m.in. lepszymi portretami i funkcją Night Mode, która poprawi zdjęcia wykonane w trudnych warunkach oświetleniowych.

Z kolei, jeśli chodzi o kolory Iphone 11, to do wyboru będzie aż sześć kolorów - czerwony, czarny, biały, żółty, zielony oraz fioletowy. Iphone 11 Pro i Phone 11 Pro Max sprzedawany natomiast będzie w kolorach: złoty, gwiezdna szarość, srebrny i nocna zieleń.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej apple.com.

Iphone 11 - CENA. Ile kosztuje nowy model telefonu Apple?

Wielu fanów marki Apple interesuje także cena Iphone 11. Za smatfona trzeba będzie zapłacić minimum 3599 zł. Z kolei Iphone 11 Pro to wydatek rzędu minimum 5199 zł, a Iphone 11 Pro Max 5699 zł - wszystko zależy od wybranej pojemności telefonu.

IPhone 11 w sprzedaży. Polak musi pracować miesiąc, aby na niego zarobić

RadioZET.pl/JW