Zamknij

Iphone 12 - kiedy premiera nowego modelu i ile będzie kosztował? [CENA, DATA PREMIERY]

23.09.2020 13:29
Iphone 12 - kiedy premiera nowego modelu i ile będzie kosztował? [CENA, DATA PREMIERY]
fot. SHUTTERSTOCK

Premiera Iphone'a 12 i cena najnowszego modelu smartfona firmy Apple to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Mamy dobre wiadomości - większość szczegółów jest już znana. Przedstawiamy najważniejsze informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera Iphone'a 12 i ile będzie kosztować.

Iphone 12 - PREMIERA, CENA: kiedy odbędzie się długo wyczekiwana premiera nowego modelu telefonu marki Apple w Polsce? Ile będzie kosztować smartfon? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, jaka jest cena Iphone'a 12 i kiedy premiera.

Kiedy premiera Iphone'a 12? [DATA]

Informacje na temat premiery Iphone'a 12, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu prezentacja najnowszego smatfona wyczekiwana jest przez wszystkich fanów produktów marki Apple. Mamy dobre wiadomości - prawie wszystkie szczegóły są już znane.

Wydarzenie, podczas którego najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane nowe modele telefonów, odbędzie się we wtorek, 15 września 2020 roku. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Warto także wspomnieć, że rokrocznie Apple startowało ze sprzedażą nowych modeli telefonów w drugi piątek po jesiennej prezentacji. W tym roku byłby to 25 września. Tak się jednak może nie stać. Dlaczego?

Otóż jak podaje portal Komorkomania.pl, możliwe, że przez pandemię koronawirusa Apple będzie musiał liczyć się z opóźnieniami w dostawach przynajmniej części modeli. Telefony zatem mogą trafić do sprzedaży dopiero w październiku. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na temat rozpoczęcia sprzedaży Iphone'a 12 w Polsce, zamieścimy je w tym artykule.

AKTUALIZACJA 16.09.2020 - podczas jesiennej konferencji, która odbyła się 15 września 2020, nowy Iphone 12 nie został zaprezentowany. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera Iphone'a 12.

Iphone 12 - CENA: ile będzie kosztować nowy model telefonu?

Cena Iphone'a 12 nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Jak jednak czytamy na portalu Gsmmaniak.pl, Iphone 12 w wersji 4G ma zaczynać się od 649 dolarów. Iphone 12 Max ma zaś kosztować 749 dolarów.

Z kolei cena Iphone'a 12 w wersji 5G może wynosić nawet 749 dolarów, Iphone'a 12 Max 849 dolary, Iphone'a 12 Pro 1099 dolarów, a Iphone'a 12 Pro Max 1199. Artykuł będziemy aktualizować.

Zagłosuj

Planujesz zakup nowego Iphone'a 12?

Liczba głosów:

RadioZET.pl