Zamknij

Iran - Hiszpania: transmisja w TV i online. Gdzie i o której mecz?

Redakcja
20.06.2018 11:55
Iran - Hiszpania: transmisja w TV i online. Gdzie i o której mecz?
fot. PIXABAY

Transmisja meczu Iran - Hiszpania na żywo w telewizji i internecie. Gdzie, kiedy i o której oglądać piłkarską rywalizację? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców piłki nożnej, którzy chcą śledzić zmagania tych drużyn na mistrzostwach świata 2018. Sprawdzamy informacje o streamie Iran - Hiszpania w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Iran - Hiszpania (grupa B), odbędzie się w środę, 20 czerwca w Kazaniu. Dużym zaskoczeniem będzie, jeśli europejscy zawodnicy nie uzyskają przynajmniej trzech punktów w tym pojedynku. Przypominamy, że Hiszpania, która jest jednym z faworytów mistrzostw świata, do tej pory na mundialu 2018 rozegrała mecz z Portugalią, który zakończył się remisem (3:3). Z kolei Iran, obok Panamy i Arabii Saudyjskiej, uznawany jest za jedną z najsłabszych drużyn na mistrzostwach. 

» Mundial 2018: TERMINARZ transmisji w TV i online. Gdzie oglądać? «

Mundial 2018: Iran - Hiszpania transmisja w TV na żywo [20.06]

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcę śledzić zmagania tych drużyn podczas mistrzostw świata. Przewidziana jest transmisja Iran - Hiszpania na żywo. Mecz w TV będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Przypominamy, że Telewizja Polska wykupiła prawa do transmisji mundialu 2018. W TVP 1 i w TVP 2 będzie można obejrzeć wszystkie 64 mecze mistrzostw świata. Początek rywalizacji o godzinie 20:00. Tradycyjnie studio przedmeczowe wystartuje o 19:45.

Mecz Iran - Hiszpania w telewizji komentować będą Jacek Jońca i Mirosław Trzeciak. 

Mecz Iran - Hiszpania stream online. Gdzie oglądać?

Osoby, które nie będą miały okazji o wskazanej porze zasiąść przed telewizorami, mogą obejrzeć Iran - Hiszpania online. Stream w internecie dostępy będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Iran - Hiszpania?

Liczba głosów:

Ponadto na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja z meczu na żywo. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem.

HISZPANIA - IRAN NA ŻYWO: CZY BĘDZIEMY ŚWIADKAMI POGROMU? MECZ ONLINE

RadioZET.pl/JW