Zamknij

Iron Majdan: Kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

Redakcja
02.03.2018 09:01
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podczas konferencji prasowej "Iron Majdan"
fot. Mateusz Jagielski / EASTNEWS

Iron Majdan - kiedy premiera, co to za program i gdzie oglądać online? To najczęstsze pytania internautów. "Polscy Beckhamowie", czyli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to najgorętsza para show-biznesu. Małżeństwo otrzymało właśnie swój pierwszy wspólny program. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać kolejny odcinek "Iron Majdan"!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już od dłuższego czasu starają się zaistnieć w show-biznesie. Robią to bardzo skutecznie - niedawno otrzymali swój pierwszy wspólny program. Premiera show już za nami i co ciekawe, program spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Oficjalny profil programu TVN "Iron Majdan" na Facebooku ma już ponad tysiąc polubień.

Już 5 marca br. odbyła się długo wyczekiwana premiera 1 odcinka nowego programu "Iron Majdan". Show emitowane będzie raz w tygodniu. Fani "polskich Beckhamów" będą mogli oglądać zmagania pary w każdy poniedziałek o godzinie 22:30. Program emitowany będzie w TVN.

Iron Majdan - gdzie oglądać w internecie?

Dla tych, którzy o tej porze nie będą mogli zjawić się przed telewizorem, TVN tradycyjnie przygotował transmisję online. "Iron Majdan" w internecie będzie można obejrzeć na platformie player.pl.

Nowy program "Iron Majdan" z pewnością przyniesie wiele niespodzianek. Widzowie będą mogli oglądać zmagania Małgorzaty Rozenek oraz Radosława Majdana podczas ich podróży w nieznane. O czym będzie "Iron Majdan"? Reguły programu są bardzo proste. Para odwiedzi dziesięć najlepszych i najciekawszych miejsc zlokalizowanych na całym świecie. To, jaki będzie ich cel podróży, poznają jednak dopiero chwilę przed wylotem, a zadania do wykonania zostaną im przedstawione już na miejscu. Podczas pobytu będą zdani tylko na siebie. Każde zadanie to test na ich spryt, pomysłowość, wytrzymałość, cierpliwość, a także wzajemne zaufanie. Wyzwania, które czekają na parę, będą rozmaite. Widzowie będą mogli oglądać zarówno ich zmagania z ogniem, jak i próbę ucieczki z bezludnej wyspy.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać "Iron Majdan"?

Liczba głosów:

Czy "polscy Beckhamowie" poradzą sobie z  wyzwaniami? Czy odnajdą się w nowej sytuacji? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

RadioZET.pl/JW