Zamknij

Iwona Burnat - kim jest uczestniczka Ameryka Express? [WIEK, INSTAGRAM]

Karolina Piotrowska
04.03.2020 14:54
Iwona Burnat - kim jest uczestniczka Ameryka Express
fot. Michal WARGIN/East News

Iwona Burnat razem ze swoim mężem wezmą udział w kolejnej edycji programu "Ameryka Express". Poniżej zebraliśmy informacje o uczestniczce, czyli m.in. kim jest Iwona Burnat, jej Instagram i inne szczegóły, m.in. czym się zajmuje na co dzień.

Iwona Burnat - kim jest uczestniczka Ameryka Express? Wiek, Instagram, informacje - poniżej zebraliśmy najczęściej wyszukiwane szczegóły na temat jednej z uczestniczek nowej edycji show TVN, czyli m.in. kim jest Iwona Burnat z "Ameryka Express" 2020, czym się zajmuje i inne.

Kim jest Iwona Burnat? [WIEK, INSTAGRAM]

Iwona Burnat urodziła się w Chicago, jednak jej rodzice byli Polakami. Dzięki temu, że w jej domu mówiło się po polsku, gwiazda programu "Żony Hollywood" zna dobrze ten język, choć na co dzień używa głównie języka angielskiego. W jednym z wywiadów zdradziła, że przez 8 lat razem ze swoją siostrą w soboty uczęszczały do polskiej szkoły. Urodziła się 7 września, jednak w internecie nie znajdziemy informacji o dokładnym wieku Iwony Burnat. 

Mężem Iwony Burnat jest Reggie Benjamin. Para zdobyła dużą popularność w Polsce dzięki udziałowi w programie "Żony Hollywood". W odcinka pokazywane było ich życie, w tym również ślub. Posiadają dwa psy, które wabią się Toby i Pucci. W 2018 roku w Warszawie został otwarty ich butik i fryzjer dla psów "Toby & Pucci".

Reggie Benjamin - kim jest uczestnik Ameryka Express? [PIOSENKI, INSTAGRAM]

Jak czytamy w mediach społecznościowych programu Ameryka Express, Reggie i Iwona Benjamin to małżeństwo na stałe mieszkające w baśniowym Los Angeles. Reggie jest znanym w Stanach Zjednoczonych wokalistą hinduskiego pochodzenia, a Iwona zawodowo zajmuje się stylizacją czworonogich pupili hollywoodzkich gwiazd.

Na Instagramie Iwona Burnat prowadzi swoje konto jako @iwonaburnat. Obserwuje ją tam ponad 62 tysiące użytkowników.

Iwona Burnat i Reggie Benjamin w Ameryka Express 2020

Na początku 2020 roku zostały potwierdzone pierwsze informacje na temat nowej edycji programu Ameryka Express 2020. Iwona Burnat i jej mąż Reggie Benjamin wystąpią w show jako jedna z par. Pozostali uczestnicy, którzy wezmą udział w programie to: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Grzegorz i Rafał Collins, Grażyna Wolszczak i Filip Sikora, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Paweł Deląg i Dariusz Lipkę oraz Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Z informacji, które pojawiają się w sieci, można wywnioskować, że "Ameryka Express" powróci na antenę TVN wiosną 2020 roku. Prawdopodobnie będzie to ostatnia edycja programu. Jak podaje produkcja, wiosną zostanie wyemitowanych 13 odcinków. Tym razem uczestnicy będą mierzyć się w Gwatemali i Kolumbii. Dni i godziny emisji 2. edycji "Ameryki Express" nie są jeszcze znane.

RadioZET.pl/KP