Zamknij

Izabela Mączka - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?

Karolina Piotrowska
12.04.2019 15:39
Izabela Mączka - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Izabela Mączka? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Poznaliśmy już także nazwiska wszystkich uczestników i uczestniczek w nowej edycji programu. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z nich, czym się zajmuje i kim jest Izabela Mączka.

Kim jest Izabela Mączka? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich, czyli kim jest Iza Mączka, ile ma lat, czym się zajmuje i inne informacje.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Izabela Mączka - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019Izabela Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Iza Mączka: co jeszcze o niej wiemy?

Izabela Mączka, uczestniczka "Big Brothera" 2019 w czasie wolnym pasjonuje się siatkówką. Sama czynnie gra w drużynie z innymi rodzicami. Jeździ również po Polsce jako kibic reprezentacji.

Jak przyznała podczas przedstawiania się w programie, od 10 lat jest rozwiedziona.

- Być może nie każdy jest po prostu stworzony do roli rodzica. Mój były mąż chyba nie był - dodała.

Uwielbia podróżować po Polsce. Wolny czas najbardziej lubi spędzać w górach. Podkreśla jednak, że na co dzień brakuje jej czasu, aby realizować tę pasję.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP