Zamknij

Izabella Krzan - wzrost, wiek, partner, Insta. Kim jest prowadząca "Koło Fortuny"?

04.09.2020 14:07
Iza Krzan - wzrost, wiek, partner, Insta. Kim jest prowadząca "Koło Fortuny"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Izabella Krzan to polska modelka oraz Miss Polonia 2016, która znana jest m.in. jako prowadząca "Koło Fortuny". W programie od 2017 roku występuje razem z wokalistką Rafałem Brzozowskim. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje o wieku, wzroście Izy Krzan, życiu prywatnym, a także karierze zawodowej modelki.

Kim jest Izabella Krzan? Wzrost, wiek, waga, partner, rodzice, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat modelki i prowadzącej "Koło Fortuny" można znaleźć w tym artykule.

Iza Krzan - wzrost, wiek, partner. Ile Izabella ma wzrostu, a ile ma lat?

Izabella Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku w Olsztynie. Oznacza to, że modelka w 2019 roku skończyła 24 lata. Ma starszego o osiem lat brata Grzegorza. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Izy Krzan. Prowadząca "Koło Fortuny" - jak na modelkę przystało - jest wysoką kobietą i ma 183 cm wzrostu. Miss Polonia waży około 69 kg.

Życie prywatne Izabelli Krzan także interesuje wielu fanów modelki. Kobieta przez dłuższy czas związana była z Michałem Filipem, który jest polskim siatkarzem, a od sezonu 2017/2018 zawodnikiem Cerradu Czarnych Radom. W styczniu 2019 roku jednak prowadząca "Koło Fortuny" Iza Krzan poinformowała o rozstaniu z partnerem.

Izabella Krzan - kim jest prowadząca "Koło Fortuny"?

Iza Krzan pochodzi z Olsztyna. W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie studiuje ekonomię. Co ciekawe, modelka w młodości uprawiała siatkówkę oraz taniec towarzyski. 

W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Z kolei trzy lata później została III Wicemiss Warmii i Mazur. W 2016 roku wygrała konkurs piękności Miss Polonia. Następnie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2016, który odbył się na Filipinach. Izabella Chrzan nie zakwalifikowała się jednak do finałowej trzynastki. 

Od pierwszej połowy 2017 roku Iza Krzan prowadzi cykl reportaży Lajk!, który emitowany jest w TVP2 w "Pytaniu na Śniadanie". Dodatkowo w tym samym roku została reporterką śniadaniówki. Od 2017 prowadzi "Koło Fortuny". Izabella Krzan w programie występuje razem z wokalistą Rafałem Brzozowskim. Ponadto jest prowadzącą "Wakacyjnej Trasy Dwójki" 2019. Towarzyszą jej: Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski, Mateusz Szymkowiak, Tomasz Kammel oraz Ida Nowakowska. Współprowadziła także imprezy sylwestrowe organizowane przez TVP2 w 2017 oraz w 2018 roku.

Wpadka w „Kole fortuny”. Kuriozalna pomyłka uczestnika [WIDEO]

Iza Krzan na Instagramie figuruje pod nazwą: izabellakrzan. Obecnie obserwuje ją ponad 120 tys. osób.

RadioZET.pl/JW