Zamknij

Jacek Braciak - kim jest? Żona, wzrost, dzieci, wiek, Kler [INFORMACJE]

Redakcja
25.09.2018 11:30
Jacek Braciak - kim jest? Żona, wzrost, dzieci, wiek, Kler [INFORMACJE]
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EASTNEWS

Jacek Braciak to gość Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z udziałem aktora oraz polskiej WAG i wokalistki Sary Boruc będzie można obejrzeć we wtorek, 25 września. Co warto wiedzieć o Jacku Braciaku? Sprawdzamy najważniejsze informacje - kariera i życie prywatne.

Kim jest Jacek Braciak? Żona, wzrost, dzieci, wiek, Kler oraz inne informacje na temat polskiego aktora można znaleźć poniżej.

» Smolasty - kim jest? Dziewczyna, wiek, sklep, Instagram, "Fake Love" «

Jacek Braciak - kim jest? Żona, wzrost, dzieci, wiek, Kler

Jacek Braciak urodził się 12 maja 1968 roku w Drezdenku. W tym roku skończył 50 lat. Ma 163 cm wzrostu. Jacek Braciak to polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Wychował się we wsi Rzekcin. W 1987 ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich, a cztery lata później został absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 1991 roku jest aktorem Teatru Powszechnego w Warszawie. Jacek Braciak wystąpił także w wielu filmach i serialach. Możemy kojarzyć go m.in. z takich produkcji jak "Katyń", "Twarzą w Twarz", "BrzydUla", "Rodzinka.pl", "Róża", "Drogówka", "Druga szansa" czy "Wołyń". Ostatnio zagrał też w kontrowersyjnym filmie "Kler". Jacek Braciak wcielił się tam w rolę księdza Lisowskiego. 

» Kler: premiera, zwiastun, obsada. O czym będzie film Smarzowskiego? «

Żoną Jacka Braciaka była Ilona Braciak, z którą ma dwie córki - Zofię oraz Jadwigę. Para jednak się rozwiodła. Później aktor spotykał się z Mają Hirsch (zagrała m.in. w "BrzydUli"), z którą ma córkę - Marię. Kilka lat temu aktorzy się rozstali. 

Jacek Braciak u Kuby Wojewódzkiego 

Jacek Braciak razem z Sarą Boruc zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 25 września. Odcinek z udziałem polskiego aktora wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Jacka Braciaka u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

» Sara Boruc - kim jest? Instagram, wiek, dzieci, ślub, piosenka, biżuteria «

RadioZET.pl/JW