Zamknij

Jacek Góralski. Kim jest? [ŻONA, WIEK, INSTA]

Redakcja
24.06.2018 19:00
Jacek Góralski - kim jest piłkarz reprezentacji? [ŻONA, WIEK, INSTA]
fot. Piotr Matusewicz/EASTNEWS

Kim jest Jacek Góralski? Piłkarz występuje na pozycji pomocnika w Łudogorcu Razgrad. 4 czerwca 2018 roku powołany został przez selekcjonera Adama Nawałkę na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje na temat zawodnika.

Kim jest Jacek Góralski? - Instagram, żona, wiek, zarobki. Odpowiadamy na jednej z najczęściej zadawanych pytań i sprawdzamy, kim jest zawodnik reprezentacji.

» Dawid Kownacki - kim jest piłkarz reprezentacji? [WIEK, DZIEWCZYNA, INSTA] «

Jacek Góralski - kim jest piłkarz reprezentacji Polski? [KARIERA, OSIĄGNIĘCIA]

Jacek Góralski jest wychowankiem klubu Zawisza Bydgoszcz. Ponadto grał w III-ligowej Victorii Koronovo oraz w IV-ligowych Błękitnych Gąbin. Od 2011 do 2015 roku był także zawodnikiem I-ligowej Wisły Płock. W lipcu 2015 roku podpisał czteroletni kontrakt z Jagiellonią Białystok. Debiut w Ekstraklasie, w żółto-czerwonych barwach, zaliczył 19 lipca 2015 roku w przegranym 3:2 meczu z Koroną Kielce.

Jacek Góralski w 2017 roku związał się trzyletnim kontraktem z bułgarskim klubem - Łudogorec Razgrad. 14 listopada 2016 roku zadebiutował w reprezentacji Polski w meczu ze Słowenią. Z kolei 4 czerwca 2018 roku został powołany przez selekcjonera Adama Nawałkę na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. 

Jacek Góralski - żona, wiek, zarobki, Instagram [ZDJĘCIA I INFORMACJE]

Jacek Góralski urodził się 21 września 1992 roku w Bydgoszczy. W tym roku skończy 26 lat. Piłkarz ma 172 cm wzrostu. Jego główna pozycja na boisku to defensywny pomocnik, a dodatkowa środkowy pomocnik. Aktualna wartość rynkowa zawodnika wynosi 2,5 mln euro

Jacek Góralski nie miał jednak łatwego życia. W jednym z wywiadów laczynaspilka.pl powiedział - "Jestem zdania, że ludzie, którzy dążą do wyznaczonych celów i marzeń, mają szansę coś osiągnąć. Wychowałem się na trudnym osiedlu w Bydgoszczy, a jedyną drogą, by się z niego wyrwać, była właśnie ciężka praca." Dodatkowo na jednym z treningów Jagiellonii trener Pobierz zapytał go, kim by był, gdyby nie został piłkarzem. Góralski odpowiedział krótko - "recydywistą".

Prywatnie Jacek Góralski związany jest z Katarzyną, o której jednak niewiele wiadomo. Para ma dziecko. Zawodnik chętnie zamieszcza zdjęcia z rodziną w swoich mediach społecznościowych. Jacka Góralskiego na Instagramie można znaleźć pod nazwą: jacek_goralski_ Obecnie obserwuje go ponad 10 tysięcy osób!

1
2
5
4
3

RadioZET.pl/JW