Zamknij

Jacek Lenartowicz - kim jest aktor i uczestnik Star Voice. Gwiazdy mają głos? [ŻONA]

Paweł Żurek
28.02.2020 14:25
Jacek Lenartowicz - kim jest uczestnik Star Voice. Gwiazdy mają głos? [AKTOR, ŻONA]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kim jest Jacek Lenartowicz? Wataha, żona, teatr, seriale, boks, dzieci, rodzina, wiek i inne informacje o jednym z uczestników nowego show TVP2 "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zebraliśmy w poniższym artykule. Sprawdźcie, co wiadomo o aktorze, który sprawdzi się w programie Telewizji Polskiej. 

Jacek Lenartowicz - kim jest uczestnik Star Voice. Gwiazdy mają głos? Najważniejsze informacje dot. uczestnika nowego show TVP2 zebraliśmy poniżej.

Kim jest Jacek Lenartowicz? [ŻONA, RODZINA, WIEK, WZROST]

Jacek Lenartowicz  to polski aktor teatralny i filmowy, a także prezenter telewizyjny. Jest absolwentem kursu aktorskiego w Warszawie. Przygodę z telewizją rozpoczął od teleturnieju TVN -Gorączka złota, który prowadził z Krzysztofem Ibiszem, a potem z Hubertem Urbańskim.  Lenartowicz pracuje też jako konferansjer na galach bokserskich. Od 7 do 14 marca 2014 brał udział w pierwszej, emitowanej w telewizji Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Paulina Biernat, z którą zajął jedenaste miejsce, odpadając w drugim odcinku.

Jacek Lenartowicz i jego żona Katarzyna wychowują czwórkę dzieci: Eryka, Ninę, Aleksandra i Lenę.

Jacek Lenartowicz w Star Voice. Gwiazdy mają głos

W 2020 roku Lenartowicz weźmie udział w nowym programie TVP2 "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Inni potwierdzeni uczestnicy to m.in. Aleksandra Szwed, Robert Koszucki, Marcin Urbaś,  Monika Pyrek, Beata Chmielowska-Olech, Tadeusz Chudecki.

W programie "Star Voice. Gwiazdy mają głos" aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 28 lutego. Show będzie można oglądać w każdy piątek o godzinie 20.35. W jury zasiądą: Helena Vondrackova, Majka Jeżowska oraz Mariusz Kałamaga.  Program poprowadzą aktorka Michalina Sosna, która brała udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz hokeista Mariusz Czerkawski.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?

Aleksandra Szwed - kim jest uczestniczka Star Voice. Gwiazdy mają głos? [INSTAGRAM, WIEK]

Jacek Lenartowicz: film, teatr, aktor [WATAHA]

Jacek Lenartowicz ma na koncie kilkadziesiąt ról i występów w sztukach, filmach i serialach. Aktor grał m.in. w Teatrze Żydowskim i Komedia w Warszawie, Dramatycznym w Elblągu czy Teatrze Muzycznym „Roma”.

Grał w filmach Panna z mokrą głową, Faustyna, Jest jak jest, Dwa światy, Sezon na leszcza, Edi, a także kilkunastu serialach, w tym np. w produkcji HBO - Wataha. Lenartowicz często podkłada swój głos pod postaci w filmach dla dzieci.

RadioZET.pl/PZ