Zamknij

Jadwiga z Sanatorium Miłości 3 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat?

04.01.2021 10:00
Jadwiga z Sanatorium Miłości 3 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat?
fot. Mat.prasowe TVP

Jadwiga z "Sanatorium Miłości" to jedna z uczestniczek trzeciej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. Kobieta mieszka w miejscowości Głuszyca i - jak czytamy w opisie bohaterki reality show - jej największą miłością oraz pasją jest taniec. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Jadwiga z "Sanatorium Miłości" 2021 i ile ma lat, można znaleźć poniżej.

Kim jest Jadwiga z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, wykształcenie, praca, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki trzeciej edycji programu TVP, zamieszczamy w tym artykule.

Jadwiga z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat? [WIEK]

Jadwiga z "Sanatorium Miłości 3" - jak czytamy w opisie uczestniczki programu TVP - mieszka w miejscowości Głuszyca. To zawodowa tancerka, która tańczy od trzeciego roku życia. Taniec jest jej największą miłością oraz pasją. Pracowała w Operetce Wrocławskiej, jednak sprawy rodzinne spowodowały, że wróciła do Głuszycy. Mimo iż musiała przerwać karierę, nigdy nie zrezygnowała z tańca. Zajmowała się choreografią i prowadzeniem szkół tańca, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Mimo ciężkich problemów zdrowotnych nie traciła wiary i dostała drugie życie. W Niemczech przeszła operację i tam poznała swojego drugiego męża. Z kolei z pierwszego małżeństwa ma jednego ukochanego syna.

Wiele osób zastanawia się także, ile lat ma Jadwiga z "Sanatorium Miłości 3". Bohaterka reality show ma 63 lata.

Kim jest Jadwiga z Sanatorium Miłości 3?

Uczestniczka programu TVP "Sanatorium Miłości 3" Jadwiga czuje dystans do mężczyzn, ale chciałaby to zmienić. Sama jest wysportowana, dlatego liczy, że znajdzie takiego partnera, którego z radością nauczy tańczyć. Tymczasem nowymi jej pasjami, odkrytymi już na emeryturze, są jazda konna oraz narty.

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu. 

RadioZET.pl/mat.prasowe