Zamknij

Jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

03.08.2020 13:19
Jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej dokładne wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestniczka programu TVN wybrała poprawny wariant, wygrała 500 zł oraz pozostała w dalszej grze o milion.

Jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu? "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu? Pytanie z Milionerów

Pytanie z "Milionerów", jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu, przysporzyło uczestniczce programu TVN drobny kłopot. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiają się następująco:

A - klatkowego

B - ściółkowego

C - ekologicznego

D - na wolnym wybiegu 

Uczestniczka "Milionerów" stwierdziła, że według niej najbardziej prawdopodobną odpowiedzią jest odpowiedź D. Dodała jednak, że nie ma pewności, więc po krótkim namyśle zdecydowała się na wzięcie pierwszego z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Zdecydowana większość osób, bo aż 58%, opowiedziało się za wariantem C. 17% publiczności postawiło na odpowiedź D, 13% na A, a 12% na B. Finalnie gracz wybrał wariant C.

Milionerzy - jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", jajko z zerem na początku kodu pochodzi od kury z chowu, jest odpowiedź C, czyli ekologicznego. Gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 500 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl