Zamknij

Jak adoptować koalę i ile kosztuje pomoc koalom z Australii?

Jolanta Waligóra
14.01.2020 15:26
Jak adoptować koalę i ile kosztuje pomoc koalom z Australii?
fot. PIXABAY

Adopcja koali to jedna z form pomocy Australii. Wirtualnie zwierzę może adoptować dosłownie każdy - wystarczą jedynie dobre chęci oraz odpowiedni budżet. Jak to zrobić i ile to kosztuje? Szczegółowe informacje na temat tego, jak krok po kroku zaadoptować koalę i ile kosztuje pomoc koalom z Australii, można znaleźć poniżej. 

Koala - jak zaadoptować misia koalę z Australii? Ile kosztuje taka pomoc zwierzętom? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, jak krok po kroku adoptować koalę z Australii i ile to kosztuje.

Jak adoptować koalę z Australii?

Pożary w kraju nadal nie ustępują i są dotkliwe nie tylko dla ludzi i ich gospodarstw, ale także dla zwierząt oraz tamtejszej przyrody. Do tej pory zginęło już kilkadziesiąt osób, kilka tysięcy domów jest doszczętnie zniszczonych, a niemal miliard zwierząt straciło życie. W związku z tym coraz więcej osób zastanawia się, jak może pomóc Australii.

Australia - jak pomóc, gdzie znaleźć zbiórki i jak wpłacić pieniądze? [POŻARY W AUSTRALII]

Jedną z opcji jest wirtualna adopcja koali. Jak to zrobić? To bardzo proste - wystarczą jedynie dobre chęci oraz odpowiedni budżet. Jeśli zdecydujemy się zaadoptować koalę z Australii, to pierwszym krokiem jest wejście na następującą stronę: koalahospital.org.au/adopt-a-koala, którą można znaleźć pod tym LINKIEM. Następnie trzeba wybrać opcję "Adopt a koala now", która zamieszczona jest na samym dole strony. Później zostaniemy przekierowani do specjalnej strony, poprzez którą możemy wybrać koalę, którą chcemy wirtualnie adoptować. Po kliknięciu w wybraną koalę otrzymamy informacje, na temat historii danego zwierzęcia.

Adopcja koali z Australii - ile kosztuje pomoc zwierzętom? [KWOTA]

Wiele osób zastanawia się także, ile kosztuje adopcja koali z Australii. Roczny koszt opieki nad tym zwierzęciem wynosi od 40 do 70 dolarów, czyli od około 150 do około 270 zł. Po adopcji koali online otrzymamy specjalny certyfikat, który potwierdzi naszą pomoc. 

Tony marchewek zrzucane zwierzętom w Australii. Desperacka pomoc władz

Warto także wspomnieć, że na pomoc misiom koala z Australii zdecydowało się także wiele polskich gwiazd, m.in. Daria Zawiałow, Tomasz Organek czy Michał Nogaś. 

RadioZET.pl/JW