Zamknij

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? [FIREFOX, OPERA, SAFARI]

Redakcja
13.02.2019 14:33
Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? [FIREFOX, OPERA, SAFARI]
fot. Shutterstock

Instagram - jak dodać zdjęcie z komputera w Firefox, Opera, Safari, Chrome i innych przeglądarkach? Podpowiadamy, jak szybko i w łatwy sposób bez instalowania żadnych programów dodać zdjęcie na Instagram z komputera z systemem Windows, Linux i macOS.

Instagram - jak dodać zdjęcie z komputera? Firefox, Opera, Chrome - czy na wszystkich przeglądarkach można dodawać zdjęcia na Instagram z komputera? Sprawdzamy łatwy, szybki i skuteczny sposób, aby dodawać zdjęcia w serwisie bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek i programów.

» Instagram - jak zobaczyć prywatne konto i zdjęcia tam publikowane?

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?

Aby dodać zdjęcie na Instagram z komputera, należy w dowolnej przeglądarce wejść na stronę www.instagram.com. Następnie w dowolnym miejscu należy wcisnąć prawy przycisk myszy i rozwijalnego menu wybrać Zbadaj. Można również skorzystać ze skrótu klawiszowego na klawiaturze. W tym przypadku należy jednocześnie wcisnąć kombinację: Ctrl+Shift+I lub przycisku F12 na Windowsie i Linuksie lub Command+Option+I na macOS. W ten sposób uruchomi się tryb programisty, w którym należy zmienić podgląd strony na wersję mobilną. Możemy to zrobić, wybierając ikonę zaznaczoną na poniższym zrzucie ekranu:

instagram jak dodać zdjęcie z komputera

Po zaznaczeniu tej opcji w niektórych przypadkach może być wymagane ponowne załadowanie strony. Można to zrobić np. używając klawisza F5 na klawiaturze. Po wykonaniu tych czynności, w dolnej części strony powinna pojawić się nam opcja dodawania zdjęć na Instagram z komputera. Od tej pory możemy korzystać z Instagrama tak, jak w wersji mobilnej. Dalej należy postępować dokładnie tak samo, jak w przypadku dodawania zdjęcia z telefonu czy tabletu.

» Jak usunąć konto na Instagramie?

Zobacz także

Dodawanie zdjęć na Instagram przez komputer - czy to działa?

Dodawanie zdjęć na instagram z komputera działa także w przeglądarce Safari na komputerach Apple. Aby skorzystać z tej możliwości, należy przejść do preferencji na pasku menu, a następnie wybrać Safari -> Preferencje. Następnie należy przejść do zakładki Zaawansowane i na samym dole zaznaczyć Pokazuj menu Programowanie na pasku menu. Po wejściu na stronę Instagrama na komputerze i zalogowaniu się na swoje konto, należy wybrać na pasku menu Programowanie -> Klient użytkownika -> Safari – iOS 10 – iPhone. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z mobilnej wersji strony oraz dodawać zdjęcia na Instagram z komputera.

» Jak odzyskać usunięte lub zablokowane konto na Instagramie?

Nie warto instalować żadnych wtyczek ani specjalnych programów, aby dodawać zdjęcia na Instagram z komputera. Mogą być one niebezpieczne, szczególnie jeśli nie pobieramy ich z zaufanych stron. Mogą one zainfekować nasz komputer, przez co stracimy istotne dla nas dane. Często takie zewnętrzne aplikacje mogą także wykradać dane o użytkownikach.

» Czy wasze dane z Facebooka też wykradli hakerzy? Teraz możecie to sprawdzić!

Best nine 2019 - Instagram: jak zrobić top nine i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia?

RadioZET.pl/KP