Zamknij

Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu? [MILIONERZY]

15.07.2020 15:00
Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA / East News

Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 1 tys. złotych.

Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 1 tys. złotych.

Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. pociera jego nos swoim 

B. pochyla się i dotyka jego stóp

C. klaszcze w specjalnym rytmie

D. poklepuje go po plecach

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z jednego z nich - Pół na pół. Pozostały mu do wyboru warianty A. i B., jednak nadal nie był on pewny, który z nich jest poprawny. Skorzystał z jeszcze jednego koła ratunkowego - Pytanie do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały odpowiedź B., którą uczestnik ostatecznie zaznaczył.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu?", to właśnie B. Uczestnik wygrał 1 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl