Zamknij

Jak udekorować choinkę? Inspiracje 2017

Redakcja
06.12.2017 11:44
Jak udekorować choinkę? Inspiracje 2017
fot. Pexels.com

Jak udekorować choinkę? Jakie są trendy na nadchodzący "sezon bożonarodzeniowy"? Rok 2017 przyniósł wiele zmian i nowości także w tej dziedzinie. Podpowiadamy, jak modnie przystroić choinkę, by podczas Świąt Bożego Narodzenia cieszyła oczy, nasze i naszych najbliższych.

Jak ubrać choinkę, by prezentowała się naprawdę niezwykle? Udekorowanie jej co roku staje się wyzwaniem dla dorosłych i dzieci, bo trendy stale się zmieniają. W jednym roku modnie jest ozdobić drzewko jednobarwnymi ozdobami, innym razem dominują dekoracje naturalne, najlepiej samodzielnie wykonane. Innym razem stawiamy na wielokolorowe bombki - jak z lat 90. Jak jest w tym roku? Oto kilka rad i trików, które z pewnością się przydadzą w każdym domu.

Jak ubrać choinkę 2017? [POMYSŁY]

Jednym ze znanych i lubianych pomysłów na ubranie choinki jest udekorowanie jej zwykłymi bombkami i przyozdobienie innymi ozdobami choinkowymi. W tym roku, modna choinka 2017, charakteryzować się będzie ciemnymi kolorami ozdób choinkowych. Kobalt i szmaragd idealnie komponuje się zielenią i sprawi, że ewentualnie czerwone ozdoby, jakie pojawią się na drzewku, będą subtelnie zaakcentowane. Również złoto będzie dominowało na choinkach. Złoto potrafi idealnie podkreślić inne barwy i ożywić pomysły na choinkę.

Również sztuczne choinki na pniu będą się cieszyły niemałym zainteresowaniem kupujących. Jak co roku stanowią ciekawą alternatywę dla żywych drzewek na święta.

Biel wciąż wyróżnia się jako ciekawy pomysł na ozdobienie choinki. Ażurowe dekoracje świąteczne to kolejna alternatywa dla dobrze znanych już złotych, czerwonych, czy białych dekoracji. Są one najczęściej wykonywane z metalu i przybierają przeróżne kształty: od aniołków, po dzwonki i gwiazdy.

Modnie przystrojona choinka charakteryzuje się mądrze zgranymi ze sobą kolorami. Coraz częściej bogactwo na choince zaczyna wypierać skandynawski minimalizm, który stawia na prostą elegancję i jasne barwy.

Bez względu na to, jaka będzie nasza choinka, warto pamiętać, by nawiązywała do tradycji bożonarodzeniowych i nam się podobała!

RadioZet.pl/JH