Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na trwałe usunięcie konta

30.01.2019 15:16

Jak usunąć konto na Snapchacie? Aplikacja pozwala na szybkie dzielenie się zdjęciami i filmikami ze swoimi znajomymi. Charakterystyczne jest w niej to, że wysłane przez nas treści dostępne są dla wybranych użytkowników zaledwie przez kilka sekund, po czym znikają bezpowrotnie. Niektórzy jednak, z różnych przyczyn, decydują się na usunięcia konta na Snapchacie. Jak to zrobić? Skuteczny sposób na usunięcie konta na "Snapie" zamieszczamy poniżej.

Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na trwałe usunięcie konta fot. PIXABAY

Usunięcie konta na Snapchacie - jak usunąć konto na "Snapie" na zawsze? Jak to zrobić? Przedstawiamy skuteczny sposób na usunięcie danych.

» Co to znaczy xD, kk, idk, lol, xoxo, bae, ct cs? Słownik slangu młodzieżowego «

Usunięcie konta na Snapchacie 

Usunięcie konta na Snapchacie na zawsze wcale nie jest proste i może przysporzyć wielu kłopotów. Dlatego wiele osób, które decydują się na stałe usunięcie Snapchata, szuka w sieci niezbędnych wskazówek. Przede wszystkim decyzja o skasowaniu konta powinna być dobrze przemyślana. W końcu po 30 dniach od jego zawieszenia (przez miesiąc można aktywować go z powrotem), nasze konto na Snapchacie zostanie usunięte na zawsze, bez możliwości jego wznowienia. Tym samym zostaną usunięte wszystkie wiadomości z czatu oraz zapisane na "Snapie" zdjęcia.

Snapchat to aplikacja, która pozwala na szybkie dzielenie się zdjęciami i filmikami ze swoimi znajomymi. Charakterystyczne jest w niej to, że wysłane przez nas treści dostępne są dla wybranych użytkowników zaledwie przez kilka sekund, po czym znikają bezpowrotnie. 

Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na usunięcie konta na zawsze

Jak usunąć konto na Snapchacie? Informacji na ten temat szukają osoby, które z różnych przyczyn zdecydowały się na usunięcie swoich danych. Na początku należy otworzyć aplikację na swoim telefonie i zalogować się na swój profil. Kolejnym krokiem trwałego usunięcia konta na "Snapie" jest przejście do ustawień (ikona zębatego koła) i wybranie opcji "Wsparcie". W ten sposób zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie w specjalnym okienku "How can we help?", które znajduje się u góry, należy wpisać "Delete my account". Następnie klikamy w podświetlone na niebiesko słowa "accounts portal".

snap

W ostatnim kroku ponownie będziemy musieli wpisać swój login oraz hasło dostępu, a później kliknąć w żółty przycisk "CONTINUE". 

sp

Zalecając się do powyższych wskazówek, nasze konto na Snapchacie zostanie dezaktywowane. Jeśli w ciągu 30 dni nie aktywujemy go z powrotem, nasze konto na Snapchacie zostanie usunięte na zawsze.

Sprawdź też:

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi