Zamknij

Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na trwałe usunięcie konta

Jolanta Waligóra
09.12.2019 16:52
Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na trwałe usunięcie konta
fot. PIXABAY

Jak usunąć konto na Snapchacie? Aplikacja pozwala na szybkie dzielenie się zdjęciami i filmikami ze swoimi znajomymi. Charakterystyczne jest w niej to, że wysłane przez nas treści dostępne są dla wybranych użytkowników zaledwie przez kilka sekund, po czym znikają bezpowrotnie. Niektórzy jednak, z różnych przyczyn, decydują się na usunięcia konta na Snapchacie. Jak to zrobić? Skuteczny sposób na usunięcie konta na "Snapie" zamieszczamy poniżej.

Usunięcie konta na Snapchacie - jak usunąć konto na "Snapie" na zawsze? Jak to zrobić? Przedstawiamy skuteczny sposób na usunięcie danych.

» Co to znaczy xD, kk, idk, lol, xoxo, bae, ct cs? Słownik slangu młodzieżowego «

Usunięcie konta na Snapchacie 

Usunięcie konta na Snapchacie na zawsze wcale nie jest proste i może przysporzyć wielu kłopotów. Dlatego wiele osób, które decydują się na stałe usunięcie Snapchata, szuka w sieci niezbędnych wskazówek. Przede wszystkim decyzja o skasowaniu konta powinna być dobrze przemyślana. W końcu po 30 dniach od jego zawieszenia (przez miesiąc można aktywować go z powrotem), nasze konto na Snapchacie zostanie usunięte na zawsze, bez możliwości jego wznowienia. Tym samym zostaną usunięte wszystkie wiadomości z czatu oraz zapisane na "Snapie" zdjęcia.

Snapchat to aplikacja, która pozwala na szybkie dzielenie się zdjęciami i filmikami ze swoimi znajomymi. Charakterystyczne jest w niej to, że wysłane przez nas treści dostępne są dla wybranych użytkowników zaledwie przez kilka sekund, po czym znikają bezpowrotnie. 

Tinder - jak usunąć konto na Tinderze trwale na komputerze i w aplikacji?

Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na usunięcie konta na zawsze

Jak usunąć konto na Snapchacie? Informacji na ten temat szukają osoby, które z różnych przyczyn zdecydowały się na usunięcie swoich danych. Na początku należy otworzyć aplikację na swoim telefonie i zalogować się na swój profil. Kolejnym krokiem trwałego usunięcia konta na "Snapie" jest przejście do ustawień (ikona zębatego koła) i wybranie opcji "Wsparcie". W ten sposób zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie w specjalnym okienku "How can we help?", które znajduje się u góry, należy wpisać "Delete my account". Następnie klikamy w podświetlone na niebiesko słowa "accounts portal".

snap

W ostatnim kroku ponownie będziemy musieli wpisać swój login oraz hasło dostępu, a później kliknąć w żółty przycisk "CONTINUE". 

sp

Zalecając się do powyższych wskazówek, nasze konto na Snapchacie zostanie dezaktywowane. Jeśli w ciągu 30 dni nie aktywujemy go z powrotem, nasze konto na Snapchacie zostanie usunięte na zawsze.

Sprawdź też:

RadioZET.pl/JW