Zamknij

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama z wersji roboczej lub InstaStory?

Redakcja
11.07.2018 15:27
Jak zapisać zdjęcie z Instagrama z wersji roboczej lub InstaStory?
fot. pixabay.com

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama? Wiele osób uwielbia filtry, które są dostępne w aplikacji, jednak nie wie, jak zapisać przerobione zdjęcia bez publikacji na swoim koncie. Poniżej znajdziecie instrukcję, w jaki sposób można zapisać zdjęcie z Instagrama oraz z InstaStory.

Instagram - jak zapisać zdjęcia bez publikowania, z wersji roboczej lub z InstaStory? Poniżej zbieramy informacje i wskazówki, jak w najprostszy sposób zapisywać filmy i zdjęcia z Instagrama.

» Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? [FIREFOX, OPERA, SAFARI]

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama bez publikowania?

Użytkownicy mogą zapisywać w telefonie zdjęcia edytowane na Instagramie np. za pomocą filtrów. Aby to zrobić, należy przejść do swojego profilu i dotknąć ikonę w prawym górnym rogu. Następnie po dotknięciu ikony obok opcji Zapisz oryginał zdjęcia, zmieni się ona i podświetli na niebiesko. Będzie to oznaczało, że została włączona opcja zapisywania zdjęć i każde zdjęcie opublikowane na Instagramie zostanie zapisane w bibliotece telefonu.

Aby zapisać zdjęcie z Instagrama bez publikowania lub po prostu z wersji roboczej, wystarczy wyłączyć internet w telefonie, następnie przejść kolejne kroki, aby opublikować zdjęcie w serwisie. Po przywróceniu połączenia internetowego pojawi nam się komunikat w aplikacji, że zdjęcie nie zostało opublikowane i będzie można usunąć żądanie publikacji.

Zdjęcie z wersji roboczej można również zapisać, robiąc zrzut ekranu, a następnie kadrując je w specjalnym programie do obróbki zdjęć.

» Instagram - jak zobaczyć prywatne konto i zdjęcia tam publikowane?

Jak zapisać zdjęcie lub film z InstaStory?

Wiele osób zastanawia się także, jak zapisać zdjęcie zrobione aparatem do publikowania na InstaStory. Wystarczy po wykonaniu fotografii lub nagraniu filmu dotknąć ikonę, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Wtedy zdjęcie zostanie zapisane w galerii. 

instagram

» Jak odzyskać usunięte lub zablokowane konto na Instagramie?

Można także zapisać zdjęcia, które już zostały opublikowane. W tym celu należy otworzyć relację, a następnie dotknąć ikonę  w prawym dolnym rogu materiału (zdjęcia lub filmu), który chcemy zapisać. Następnie należy wybrać Zapisz (iPhone) lub Zapisz zdjęcie/film (Android).

» Jak usunąć konto na Instagramie?

Best nine 2019 - Instagram: jak zrobić top nine i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia?

RadioZET.pl/KP