Zamknij

Jak zapuścić brwi? Domowe sposoby na szybki porost brwi

Jolanta Waligóra
25.05.2020 14:18
Jak zapuścić brwi? Domowe sposoby na szybki porost brwi
fot. SHUTTERSTOCK

Jak zapuścić brwi w szybki sposób? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim ci, którym brwi rosną dość wolno i chcieliby przyspieszyć ten proces. Szczegóły dotyczące tego, jakie są domowe sposoby na szybki porost brwi i jak zapuścić brwi, można znaleźć poniżej.

Jak zapuścić brwi szybko? Jak w łatwy sposób i za pomocą niedrogich kosmetyków zagęścić brwi? Jakie są domowe sposoby na szybki porost brwi? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy najważniejsze informacje i przedstawiamy domowe sposoby na to, jak zapuścić szybko brwi.

Jak zapuścić brwi w szybki sposób?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, jak zapuścić szybko brwi. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez kobiety, którym brwi rosną dość wolno i chcą przyspieszyć ten proces. Skuteczne sposoby na porost brwi z pewnością przydadzą się także wszystkim tym, którzy zaliczyli nieudaną regulację, czy to u kosmetyczki, czy to wykonaną samemu w domowych warunkach.

Na szczęście istnieje kilka metod, jak zapuścić brwi. W tym artykule znajdziecie przede wszystkim domowe sposoby na szybki porost brwi, które można wykonać bardzo łatwo i - co najważniejsze - za pomocą niedrogich produktów. Dzięki temu możemy mieć gęste brwi, nie nadwyrężając przy tym swojego portfela.

Jak malować brwi pomadą? Instrukcja krok po kroku [TUTORIAL]

Jak zapuścić brwi? Domowe sposoby na szybki porost brwi

Jednym z najpopularniejszych domowych sposobów na zapuszczenie brwi, jest użycie olejku rycynowego. To doskonały stymulator wzrostu włosów, który jednocześnie zapobiega ich wypadaniu. Niewątpliwą zaletą tego produktu także także cena - można go kupić w aptece, drogeriach internetowych oraz stacjonarnych za około 10 zł. 

Ile odrastają brwi? Czas odrastania brwi u kobiet i u mężczyzn

Jak używać olejek rycynowy na brwi? To bardzo proste. Należy go stosować raz dziennie bezpośrednio na brwi. Olejek rycynowy można aplikować m.in. za pomocą małej szczoteczki, patyczka do uszu lub po prostu nakładać go na brwi palcem. Co więcej, olejek rycynowy - oprócz na brwi - można stosować także na rzęsy czy skórę głowy.

Innym sposobem na to, jak zapuścić brwi, jest zakup specjalnych odżywek, które mają za zadanie pobudzenie porostu brwi. Takie odżywki dostępne są w drogeriach internetowych oraz stacjonarnych jak m.in. Natura, Rossmann czy Hebe. W tym wypadku jednak trzeba liczyć się z poniesieniem większych kosztów - takie odżywki do brwi zazwyczaj kosztują około kilkudziesięciu złotych. 

Ostatnim już domowym sposobem na zapuszczenie brwi jest zoptymalizowana dieta, która będzie zawierała wiele witamin. Jeśli chcemy mieć piękne i gęste brwi, to powinniśmy spożywać m.in. takie produkty jak łosoś, awokado czy marchew.

Należy pamiętać, że nieważne, na którą metodę się zdecydujemy, to najważniejszą rzeczą jest utrzymanie systematyczności. Efekty będą widoczne, jeśli nasze domowe zabiegi będziemy wykonywać regularnie.

RadioZET.pl/JW