Zamknij

Jak zrobić serduszko na Messengerze w reakcji? Sprawdzamy, jak użyć nowej opcji

Karolina Piotrowska
04.05.2020 16:13
Jak zrobić serduszko na Messengerze w reakcji? Sprawdzamy
fot. Shutterstock

W ciągu kilku ostatnich tygodni u wielu użytkowników pojawiło się serduszko jako reakcja na Messengerze. Nie wszyscy mogą jednak korzystać z tej opcji, dlatego wiele osób zastanawia się, jak zrobić serduszko na Messengerze w reakcji i jak włączyć taką możliwość. Sprawdzamy, co wiadomo na ten temat.

Jak zrobić serduszko na Messengerze w reakcji? Sprawdzamy, jak użyć nowej opcji oraz jak włączyć taką możliwość, aby mieć serduszko jako reakcję na Messengerze.

Jak zrobić serduszko na Messengerze w reakcji? 

Aby zrobić serduszko na Messengerze w reakcji, należy przytrzymać palcem dłużej na wybranej wiadomości, a następnie po prostu wybrać interesującą nas reakcję. Do wyboru mamy również inne opcje, m.in. "wow", "haha", "wrr" i inne.

Wiele osób zastanawia się również, jak zrobić serduszko na Messengerze w reakcji, jeśli korzystamy z aplikacji na komputerze. Obok wybranej przez nas wiadomości przy najechaniu na nią kursorem pojawi nam się emotikon "Zareaguj". Po kliknięciu na niego wyświetlą nam się wszystkie możliwości - następnie należy wybrać interesującą nas reakcję, kliknąć w nią i gotowe. Jeśli chcemy usunąć wybraną reakcję, wystarczy powtórzyć te wszystkie kroki.

Jak zrobić serduszko na Messengerze w reakcji_ Sprawdzamy
fot.

Jak zrobić nową reakcję na Facebooku? Sprawdzamy, jak użyć nowej opcji

Serduszko jako reakcja na Messengerze - jak włączyć?

Co jednak zrobić w sytuacji, jeśli serduszko jako reakcja na Messengerze nie jest dla nas dostępne? W sieci trudno jest znaleźć jakiekolwiek szczegółowe informacje na ten temat. Na forach pojawiają się jednak głosy, że w większości przypadków wystarczy zaktualizować aplikację. Po tym powinniśmy być w stanie zrobić serduszko na Messengerze w reakcji, jednak nie zawsze ten sposób działa.

Prawdopodobnie serduszko jako reakcja na Messengerze jest jeszcze w fazie testów i jak na razie jedynie wybrani użytkownicy mogą korzystać z tej opcji. W tej chwili pozostaje nam czekać na oficjalne informacje i wprowadzenie nowej funkcji w aplikacji na stałe.

 

RadioZET.pl/KP