Zamknij

Jaką przyprawę ma Drohobycz w herbie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 40 000 złotych

16.07.2020 13:08
Jaką przyprawę ma Drohobycz w herbie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 40 000 złotych
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Jaką przyprawę ma Drohobycz w herbie?  Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 000 złotych.

Jaką przyprawę ma Drohobycz w herbie? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 40 000 złotych.

Jaką przyprawę ma Drohobycz w herbie?  [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie za 40 tys. złotych, które uczestnik dzisiejszych "Milionerów" usłyszał w programie brzmiało dokładnie: Jaką przyprawę ma Drohobycz w herbie?  Uczestnik musiał wybrać jedną z czterech odpowiedzi:

A. Cukier w głowach

B. Kurkumę w kłączach

C. Pieprz w ziarnach

D. Sól w topkach

Uczestnik wykorzystał ostatnie koło ratunkowe - 50 na 50. Komputer pozostawił odpowiedź C i D. Uczestnik wybrał pierwszą z nich.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY -  Jaką przyprawę ma Drohobycz w herbie? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to pieprz w ziarnach. Uczestnik wygrał czterdzieści tysięcy złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB