Zamknij

2 marca tego roku zmarł król Polski i w dwa miesiące później koronował się jego syn..? [MILIONERZY]

16.07.2020 13:27
2 marca tego roku zmarł król Polski i w dwa miesiące później koronował się jego syn..? [MILIONERZY]
fot. VIPHOTO/East News

2 marca tego roku zmarł król Polski i w dwa miesiące później koronował się jego syn..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 75 000 złotych.

2 marca tego roku zmarł król Polski i w niespełna dwa miesiące później koronował się jego syn z żoną.. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 75 000 złotych.

2 marca tego roku zmarł król Polski i w niespełna dwa miesiące później koronował się jego syn z żoną?  [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie za 75 tys. złotych, które uczestnik dzisiejszych "Milionerów" usłyszał w programie brzmiało dokładnie: 2 marca tego roku zmarł król Polski i w niespełna dwa miesiące później koronował się jego syn z żoną..? 

Uczestnik musiał wybrać jedną z czterech odpowiedzi:

A. 1111

B. 1222

C. 1333

D. 1444

Uczestnik wykorzystał ostatnie koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Znajomy, który był przy słuchawce, nie znał odpowiedzi na pytanie. Uczestnik zdecydował, że odda głos na chybił trafił i zaznaczył odpowiedź B. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY -  2 marca tego roku zmarł król Polski i w niespełna dwa miesiące później koronował się jego syn z żoną [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to C - 1333. Uczestnik odpowiedział źle i wrócił do domu z nagrodą w wysokości czterdziestu tysięcy złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB