Zamknij

Jaki deseń pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know"? [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
03.09.2019 15:15
Jaki deseń pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know"? [MILIONERZY]
fot. Player.pl

Co pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know"? Takie pytanie za 250 000 zł usłyszała jedna z uczestniczek programu "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 3 września 2019 roku. Sprawdzamy prawidłową odpowiedź na pytanie, jaki deseń pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know".

Jaki deseń pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know"? "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN oraz jej wyjaśnienie i szczegółowe informacje, można znaleźć w tym artykule.

Jaki deseń pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know"?

Pytanie z "Milionerów" za 250 000 zł, co pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know", usłyszała jedna z uczestniczek popularnego programu TVN. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - drobniutka łączka

B - czarno-białe pasy

C - duże i małe koła

D - kolorowe trójkąty

Uczestniczka teleturnieju początkowo przyznała, że już kilka lat nie słyszała tej piosenki. Dodała, że odrzuciłaby odpowiedź B, czyli czarno-białe pasy oraz C, czyli duże i małe koła. Najbardziej prawidłową odpowiedzią wydawała jej się D, kolorowe trójkąty. Mimo że uczestnika programu nie była pewna, który z wariantów jest prawidłowy, to ostatecznie zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi D.

W którym wieku po raz pierwszy rozjarzyło się światło żarówki Edisona? [MILIONERZY]

Co pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know"? [MILIONERZY]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie, co pokrywa ciała Gotye i Kimbry w "Somebody That I Used To Know", jest odpowiedź D, czyli kolorowe trójkąty. Oznacza to, że uczestniczka teleturnieju "Milionerzy" wybrała poprawny wariant, wygrała 250 000 zł i pozostała w dalszej grze o milion.

Poniżej przedstawiamy teledysk do piosenki "Somebody That I Used To Know".

RadioZET.pl/JW