Zamknij

Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera? [MILIONERZY]

Karolina Piotrowska
07.05.2020 11:16
Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera? MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA/East News

Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 10 tysięcy złotych.

Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 10 tysięcy złotych.

Dycha - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 2 000 zł

Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. panda 

B. tygrys 

C. kot 

D. królik

Uczestnik nadal miał do wykorzystania jeszcze 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił, że skorzysta z jednego z nich, a dokładnie z Pytania do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały odpowiedź D. Ostatecznie uczestnik zaznaczył właśnie ten wariant.

Co połączyłby tunel pod Cieśniną Beringa? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Jakie zwierzę stało się symbolem męskiego magazynu stworzonego przez Hugh Hefnera?", to właśnie D. królik. Uczestnik wygrał 10 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę.

"Playboy" to ilustrowany magazyn erotyczny i publicystyczny dla mężczyzn, założony w 1953 r. w Stanach Zjednoczonych przez Hugh Hefnera. Jego logo to głowa króliczka z muszką. Króliczek to hołd złożony knajpie Bunny's Tavern, która znana była Hefnerowi jeszcze z czasów studenckich.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl/KP