Zamknij

Jakub Pyśk - Big Brother 2019: kim jest nowy uczestnik reality show?

Karolina Piotrowska
15.04.2019 11:11
Jakub Pyśk - Big Brother 2019: kim jest nowy uczestnik reality show?
fot. Instagram / @bigbrother.tvn7

Kim jest Jakub Pyśk? Big Brother 2019 i nowi uczestnicy, którzy pojawili się w programie w niedzielę, 14 kwietnia wywołali spore poruszenie w sieci. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z uczestników, czym się zajmuje i kim jest Jakub Pyśk.

Kim jest Jakub Pyśk? "Big Brother" 2019 i nowi uczestnicy pojawi się w programie w niedzielę, 14 kwietnia. Sprawdzamy, co wiadomo o nowej osobie w domu Wielkiego Brata, czyli kim jest Jakub Pyśk, ile ma lat i czym się zajmuje na co dzień.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Jakub Pyśk - Big Brother 2019: kim jest nowy uczestnik show?

Nowy uczestnik Big Brothera 2019, Jakub Pyśk pochodzi z Mławy i jest 26-letnim studentem. Studiuje na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Pracuje jako barman. Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Kuba w wolnych chwilach rozwija swoje pasje - gra na gitarze, śpiewa, biega długie dystanse oraz strzela z łuku. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 Jakub Pyśk: co jeszcze o nim wiemy?

Jakub Pyśk, nowy uczestnik "Big Brothera" 2019 jest przedstawiany jako pewny siebie chłopak, który czeka na przygodę życia. Ma kochającą i zwariowaną rodzinę, z którą jest blisko związany. Rodzice oraz starszy brat mocno go wspierają i trzymają za niego kciuki. 

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP