Zamknij

Jakub Urbański - kim jest kolega Karolaka i uczestnik "Ameryka Express"?

Redakcja
06.09.2018 14:57
Jakub Urbański - kim jest kolega Karolaka? Ameryka Express, wiek, Insta
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Jakub Urbański? To kolega Tomasza Karolaka, który występuje z nim w parze w "Ameryka Express". Co warto wiedzieć na temat uczestnika programu? Sprawdzamy najważniejsze informacje o Jakubie Urbańskim.

Jakub Urbański - Tomasz Karolak, Ameryka Express oraz inne informacje na temat jednego z uczestników programu można znaleźć w tym artykule.

Jakub Urbański i Tomasz Karolak w "Ameryka Express"

Jakub Urbański to kolega Tomasza Karolaka, który występuje z nim w duecie w "Ameryka Express". Aktor zdradził, że zastanawiał się, czy do programu nie wziąć swojego brata, ale nie był pewny, czy ten odnajdzie się w nowej sytuacji. 

"Kuba był moim pierwszym typem. W międzyczasie zastanawiałem się jeszcze, czy nie zrobić bardziej rodzinnie tego wyjazdu, ale jednak trudności związane z wysokością przekonały mnie jednak do tego pierwszego pomysłu". - tłumaczył Tomasz Karol w rozmowie z Plotkiem.

Jakub Urbański - kim jest uczestnik "Ameryka Express"?

Wiele osób, po wyemitowaniu pierwszego odcinka "Ameryka Express", zaczęło poszukiwać informacji na temat tego, kim jest Jakub Urbański, który występuje w parze z Tomaszem Karolakiem. Jakub Urbański jest trenerem biznesu. Uczestnik uwielbia także podróże. Jak donosi Plotek, kolega Karolaka jeszcze przed wyjazdem do Ameryki znał się z prowadzącą programu. Razem z Agnieszką Woźniak-Starak studiował historię sztuki. 

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW