Zamknij

James Bay w Warszawie 2019: BILETY. Kiedy kupić, gdzie i za ile wejściówki? [CENA]

Redakcja
06.03.2019 14:40
James Bay w Warszawie 2019: BILETY. Kiedy kupić, gdzie i za ile wejściówki? [CENA]
fot. Instagram.com/jamesbaymusic

Kiedy bilety na koncert Jamesa Baya w Warszawie 2019 trafią do sprzedaży i w jakiej będą cenie? Informacji na ten temat, od ogłoszenia szczegółów dotyczących muzycznego wydarzenia, szuka wielu fanów brytyjskiego piosenkarza. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o biletach na koncert Jamesa Baya w Polsce 2019. Szczegóły można znaleźć poniżej.

James Bay w Warszawie 2019: BILETY - kiedy kupić wejściówki na koncert? Gdzie prowadzona będzie sprzedaż? Za ile będzie można je nabyć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o biletach na koncert Jamesa Baya w Warszawie 2019 i sprawdzamy ich ceny.

James Bay w Polsce 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Bilety na Jamesa Baya w Warszawie 2019 trafią do sprzedaży w piątek 8 marca, czyli w Dzień Kobiet. Wejściówki będzie można nabyć od godziny 10:00. Bilety na muzyczne wydarzenie będzie można kupić m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl

Koncert Jamesa Baya w Warszawie 2019 odbędzie się w środę, 10 lipca. Brytyjski piosenkarz wystąpi w warszawskiej Stodole (ul. Batorego 10). Będzie to pierwszy koncert Jamesa Baya w Polsce. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Z kolei bramy będą otwarte już od 19:00.

Bilety na koncert Jamesa Baya w Warszawie 2019 - CENA. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na koncert Jamesa Baya w Warszawie 2019 oscylują w granicach od 129 zł za miejsca stojące w przedsprzedaży do 150 zł za te same wejściówki w dniu koncertu, jak i za miejsca siedzące numerowane na balkonie. 

Pierwsza EPka Jamesa Baya "The Dark Of The Morning" pojawiła się w 2013 roku. Rok później, James Bay ruszył w trasę koncertową z Hozierem. O wokaliście zrobiło się głośno przede wszystkim za sprawą jego debiutanckiego albumu "Chaos And The Calm" z 2015 roku. Single Jamesa Baya "Hold Back The River" i "Let It Go" mają setki milionów wyświetleń w serwisach Youtube czy Spotify i to one sprawiły, że płyta pokryła się podwójną platyną. W 2018 roku James Bay wrócił z nowym albumem "Electric Light". Sam autor stwierdził, że nowa płyta była dla niego muzyczną ewolucją.

RadioZET.pl/JW