Zamknij

James Blunt w Gliwicach 2020 - BILETY. Ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENA]

Jolanta Waligóra
03.09.2019 10:23
James Blunt w Gliwicach 2020 - BILETY. Ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENA]
fot. Damian KLAMKA/East News

Bilety na koncert Jamesa Blunta w Gliwicach 2020 to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów brytyjskiego piosenkarza. Wejściówki na muzyczne wydarzenie trafią do sprzedaży na początku września i z pewnością - jak przy podobnych wydarzeniach - rozejdą się w błyskawicznym tempie. Szczegółowe informacje o cenach biletów na Jamesa Blunta w Gliwicach 2020, można znaleźć poniżej.

James Blunt w Polsce 2020 - BILETY na koncert w Gliwicach. Ile kosztują wejściówki na muzyczne wydarzenie? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je kupić? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy ceny biletów na Jamesa Blunta w Gliwicach w 2020 roku.

James Blunt w Gliwicach 2020 - BILETY: kiey i gdzie kupić?

Bilety na koncert Jamesa Blunta w Gliwicach 2020 trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 6 września 2019 roku o godzinie 10:00. Z kolei przedsprzedaż wejściówek na muzyczne wydarzenie rozpocznie się dwa dni wcześniej, a dokładniej w środę, 4 września o 10:00. Z przedsprzedaży biletów mogą skorzystać nabywcy wersji cyfrowej nowego albumu artysty, którym zostanie udostępniony kod dostępu umożliwiający wcześniejszy zakup wejściówki. Bilety na Jamesa Blunta 2020 w Gliwicach będzie można zakupić m.in. za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl.

Koncert Jamesa Blunta w Polsce w 2020 roku odbędzie się w sobotę, 7 marca. Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w Arenie Gliwice. Brytyjski piosenkarz będzie promował swój najnowszy repertuar, którego premiera zapowiedziana jest na jesień br. Nowa płyta nosi nazwę "Once Upon A Mind".

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Jamesa Blunta w Polsce?

Liczba głosów:

Bilety - James Blunt w Gliwicach 2020: CENA. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na koncert Jamesa Blunta w Gliwicach 2020 owiane są tajemnicą. Nie wiadomo zatem jeszcze, ile będą kosztować wejściówki na muzyczne wydarzenie. Kwota biletów na koncert prawdopodobnie zostanie ujawniona w dniu rozpoczęcia się przedsprzedaży.

James Blunt wystąpi w Polsce. Znamy datę koncertu w Gliwicach

Koncerty 2020 w Polsce: kalendarz. Kto przyjedzie do Polski? [WARSZAWA]

RadioZET.pl/JW