Zamknij

Jan Marciniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]

25.06.2020 17:21
Jan Marciniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram / @pasiekofficial

Kim jest Jan Marciniak, jeden z uczestników nowego programu FAME czy SHAME? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat, m.in. ile lat ma Jan Marciniak, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o nim wiedzieć przed premierą pierwszego odcinka.

Jan Marciniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednym z uczestników nowego programu na Player.pl zebraliśmy w poniższym artykule.

Jan Marciniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [WIEK]

Jeden z uczestników FAME czy SHAME, Jan Marciniak ma 18 lat. W sieci znany jako PasiekOfficial. Jak czytamy w informacjach na jego temat, jest to licealista z Poznania. Lubi grać w koszykówkę i gry komputerowe. Jego pasją są także podróże. Pozostałe informacje o uczestniku będzie można poznać w poszczególnych odcinkach.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, do programu FAME czy SHAME zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami programu oprócz Jana Marciniaka są: Ange-Sophie Reich, Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Patryk Woźniak, Filip Zabielski, Klaudia Bieszcz, Marta RentelKinga Kostrzewa, Ange-Sophie Reich, Michał Gała, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika "Wero" Piątek.

FAME czy SHAME: Jan Marciniak - Instagram, media społecznościowe

Uczestnik FAME czy SHAME Jan Marciniak to TikToker, influencer, udziela się również na Instagramie. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można go znaleźć.

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe