Zamknij

Jan Skiba z Down the road 2 - kim jest uczestnik programu? [WIEK]

11.01.2021 14:49
Jan Skiba z Down the road 2 - kim jest uczestnik programu? [WIEK]
fot. TVN / M.WOJTAL

Janek Skiba to jeden z uczestników 2. edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Bohater show pochodzi z Gdańska i świetnie gra na saksofonie. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Jan Skiba i ile ma lat, można znaleźć poniżej. 

Kim jest Janek Skiba z "Down the road 2"? Wiek, pasja, hobby, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat bohatera drugiej edycji programu, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o uczestniku.

Janek Skiba z Down the road 2 - kim jest uczestnik programu? [WIEK]

Uczestnik "Down the road. Zespół w trasie 2" Jan Skiba pochodzi z Gdańska. Jest dowcipnym i towarzyskim gadułą, który lubi być w centrum uwagi. Uwielbia scenę i mikrofon, zdarza mu się przemawiać na różnych uroczystościach. Świetnie gra na saksofonie, należy do zespołu Remont Pomp, z którym wyjeżdża w trasy koncertowe. Janek lubi siebie, a najbardziej swoje kręcone włosy. Jest również znakomitym aktorem.

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, ile lat ma Janek Skiba z "Down the road 2". Mężczyzna ma 28 lat.

Down the road. Zespół w trasie 2 - kiedy oglądać nowe odcinki programu?

Premiera 2. sezonu "Down the road" odbyła się w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawiać się będą dwa odcinki programu.

Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl. 

"Down the road" to polska wersja belgijskiego formatu. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

RadioZET.pl/mat.prasowe